хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Як Юлія Тимошенко користується свідками обвинувачення

В п'ятницю у розгляді справи екс-прем'єра все ще тривають допити свідків.

Втім за два дні перехресного опитування в залі суду вже перестали лунати новини. Передбачуваними стають не лише питання сторін, а й відповіді свідків.

Якщо у вас вистачить терпіння просидіти в залі суду більше півгодини, ви

обов'язково почуєте, як Юлія Тимошенко цікавиться у свідків, чи правда, що у січні 2009-го "ситуація була кризовою та екстреною"? Або, "чому я змогла добитись 20% знижки на газ,а нинішній уряд – ні?".

Якщо ж вам "пощастить" потрапити на виступ обвинувачення, ви точно почуєте

"свідок, а на скільки б нам вистачило ще газу – погода ж в січні 2009-го була нормальною – на місяць хватило б?!" або "Ваша честь, підсудна, знов порушує порядок допиту!"

Попри всі намагання Юлії Тимошенко затягнути розгляд справи, судді Родіону

Кірєєву все ж таки вдалося втягнути її у судовий процес. Але як показують події, наразі від цього виграє лише сама Тимошенко.

З початком допиту свідків дискусія в залі все частіше зводиться до головних

тем обвинувального вироку. Нагадаємо, в загальних рисах, що колишньому прем'єр-міністру інкримінуються два злочини.

7

Коментарі

129.07.11, 17:13

    Гість: ТарасЧупринка

    229.07.11, 17:42

    Я не симпатик ЮВТ. Я готовий до будь-яких дій спрямованих на захист цієї жінки з двох причин. По -перше, тому що я чоловік. По-друге, тому що рецидивіст мусть врешті бути покараним за усі свої злочини. У тому числі і за вчинені ним на посаді Президента України.

      329.07.11, 19:59Відповідь на 2 від Гість: ТарасЧупринка

      Вот именно!

        анонім

        429.07.11, 22:03

        Если ей вменят, хоть что то, то барщина перерастет в..... рабовладельческий строй....и сделать что то будет уж очень сложно

          анонім

          530.07.11, 09:49

          Да уж проффесилналы всплыли и с помощью Юща, а сейчас у них вообще шабаш (только не на Лысой горе, а на Банковой и Грушевского).

            630.07.11, 10:17

            Ох і весело, мабуть, там, в суді. Я тільки почитала, та вже насміялася. Цікаво, коли покази свідків обвинувачення дають свідчення для захисту.