Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Державний борг України сягнув історичного максимуму



Історичного максимуму досягнув державний борг України. Він перетнув позначку у 60 мільярдів доларів. 

Про це повідомляють у вітчизняному Мінфіні. У червні сукупний державний та гарантований борг зріс на більш ніж 4 відсотки. Внутрішній державний борг у січні-червні цього року збільшився на трохи більше ніж 12 відсотків і сягнув 22 мільярдів доларів, тоді як зовнішній становить 38 мільярдів. Нагадаємо, на кінець минулого року уряд оцінив державний борг у майже 40 відсотків від валового внутішнього продукту, а зростання боргу цього року прогнозує до 44-х відсотків. 
             
9

Коментарі

126.07.11, 22:27

Финансовый солетёр у власти.

    226.07.11, 22:28

    Мене це вже навіть не лякає. Вже звиклася з думкою, що скоро дефолт. Днем раніше, днем пізніше...Яка різниця? Інквізиції судові мене більше турбують. Не хочеться жити в безправній державі.

      326.07.11, 23:21Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      а мене і те і інше турбує. Бо економічну прірву завдяки зміні влади не подолати

        426.07.11, 23:27Відповідь на 3 від viktor67

        Мене теж турбує, але не лякає. Виживемо! Ми народ живучій! Скільки нас голодом морили, скільки вбивали, а ми здатні зберігати пам'ять нащадків і свою індивідуальність.

          526.07.11, 23:32Відповідь на 3 від viktor67

          а мене і те і інше турбує. Бо економічну прірву завдяки зміні влади не подолатиЦе на одного працюючого приблизно по $ 2500.Я начебто нічого не в кого не позичав,а віддавати прийдеться всім підвищеними цінами на товари та комуналку.От так.Нехай подохне лютою смертю ця довбана влада.

            Гість: Світанок

            627.07.11, 06:18Відповідь на 5 від Davigadoff

            а мене і те і інше турбує. Бо економічну прірву завдяки зміні влади не подолатиЦе на одного працюючого приблизно по $ 2500.Я начебто нічого не в кого не позичав,а віддавати прийдеться всім підвищеними цінами на товари та комуналку.От так.Нехай подохне лютою смертю ця довбана влада.
            +++++І вбити їй в голову (нинішній владі) осиковий кілок, щоби ця довбана влада ніколи більше не поганила нашу святу землю.

              Гість: Світанок

              727.07.11, 06:26Відповідь на 3 від viktor67

              а мене і те і інше турбує. Бо економічну прірву завдяки зміні влади не подолатиВи праві на 100%. В цьому економічному "покері" колоду роздає Росія, яка продажними руками Януковича і Азарова, та єже з ними хочуть економічно обескровити Україну, щоби потім знову приєднати до (нєдєлімої).

                827.07.11, 10:13Відповідь на 3 від viktor67

                а мене і те і інше турбує. Бо економічну прірву завдяки зміні влади не подолатиБез зміни влади ми її точно не подолаєм.

                  анонім

                  927.07.11, 10:45

                  Вот латышы показали мирный способ, но у нас все прогнило начиная с рекордсмена-пловца, он де попрыгунчик по пенькам, он же зас_анец на золотой параше, до головы сельрады. Нашему народу нужно привлекать армию, вот ракета в дом в Броварах попала, а хотелось, что бы в Межигирье и т.д.(список довольно большой, в Кончу не помешало бы).

                    1027.07.11, 12:37

                    а для чего ж они об офшорах закон приняли?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна