Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Відео-конференція захистника Ю.Луценка - Ігора Фоміна



7

Коментарі

124.07.11, 09:16

    224.07.11, 09:33

    тут уже не защищать, а садить судей надо

      324.07.11, 09:38Відповідь на 2 від Hudson Hawk

      садити на палю

        424.07.11, 09:44Відповідь на 3 від Sasha plus

        это лучше

          анонім

          524.07.11, 11:51

          Не уже ли ни кто из судей, прокуроров, ментов, "беркутовцев" (как позорят птичку), сбушников не думает о ЗАВТРА, ведь я уверен, что оно наступит, ведь они уже все помечены тату "зековские прихлебатели". Да и обращаю внимание на метки микрофонов телекомпаний. Правда одна мне не известна (с квадратиками). Поэтому и новости смотрю только их ТВ.

            624.07.11, 13:54

              724.07.11, 13:57Відповідь на 5 від анонім

              Не уже ли ни кто из судей, прокуроров, ментов, "беркутовцев" (как позорят птичку), сбушников не думает о ЗАВТРА, ведь я уверен, что оно наступит, ведь они уже все помечены тату "зековские прихлебатели". Да и обращаю внимание на метки микрофонов телекомпаний. Правда одна мне не известна (с квадратиками). Поэтому и новости смотрю только их ТВ.Чесно кажучи, від вас такого наївного питання не чекав. Ви можете назвати хоч один випадок, коли суддя чи прокурор поніс відповідальність за сфальсіфіковану справу чи упереджене суддівство?

                анонім

                824.07.11, 14:02Відповідь на 7 від viktor67

                Виктор, это потому, что вся система выборов как передача эстафетной палочки. А вот случай с судьей Шевченковского суда им видно в голову не приходит.

                  924.07.11, 15:06Відповідь на 8 від анонім

                  Виктор, это потому, что вся система выборов как передача эстафетной палочки. А вот случай с судьей Шевченковского суда им видно в голову не приходит.честно кажучи, не в курсі про той випадок. Якщо є якесь посилання, скиньте будь ласка. Не знаючи ту справу все ж таки маю підозру, що там питання було не у відновленні правосуддя, а у внутрішніх розборках. Я ж мав на увазі саме встановлення правосуддя, коли говорив про те, що ніхто суддів та прокурорів не відповідає за скоєні ними злочини проти суспільства.

                    анонім

                    1024.07.11, 16:05Відповідь на 9 від viktor67

                    Там судья узаконил выселение из долма на ул Гончара несколько семейств и был потом застрелен (пол года тому) одним из пострадавших.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна