Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Проти захисників потерпілого порушили кримінальні справи



25.06.2011  під Печерським судом автобус з Беркутом здійснив наїзд на Олександра Бригинця, який лежав на асфальті. Юрій Одарченко і Олексанр Данилюк перешкоджали його вбивству. За це проти них порушили кримінальні справи за хуліганство. Ось таке наше майбутнє: будуть давити автобусами, а проти тих, хто пручатиметься - порушуватимуть кримінальні справи.(на фото Данилюка і Бригинця тягне Беркут)
15

Коментарі

128.06.11, 15:28

Я вже нічому не дивуюся. Тоталітаризм насувається дуже швидкими темпами. Про 37 рік вже дійсно треба згадати.

    Гість: slana90

    228.06.11, 15:30

    Хіба наїхав автобум на Бригинця?

      328.06.11, 15:45Відповідь на 2 від Гість: slana90

      Хіба наїхав автобум на Бригинця?Він не наїхав лише тому, що Одарченко, Данилюк і ще якійсь бютівець завадили йому це зробити - він почав рухатися, тоді хтось із них розбив лобове скло.

        428.06.11, 15:53Відповідь на 3 від viktor67

        Отже, "потерпілий" потерпілим не став, і наїзд не відбувся А можна ще обставин? Чому Бригинець ліг на асфальт? Що там таке було, куди він хотів не пустити того автобуса?

          528.06.11, 16:01

            628.06.11, 16:05Відповідь на 4 від starina_leon

            йшлося про вільне місце для паркування навпроти будівля суду. У нас там була розміщена сцена, а поряд повинна була бути припаркована машина зі звуковим обладнанням. Вранці влада вивезла на ту сторону тротуару два важкопідйомники, які обгородили доступ до майданчика, де була сцена. А той автобус, що йому перешкоджав Бригинець, намагався зайняти єдини вільне місце серед міліцейських автобусів. Коли Бригинець ліг, автобус почав рухатися, тож Одарченко, Данилюк і ще хтось (ім"я не знаю) залізли на бампер автобусу і хтось ручкою зонту розбив лобове скло. Автобус зупинився. Таким чином опозиційним силам вдалося поставити свою машину у потрібне місце

              728.06.11, 16:06Відповідь на 4 від starina_leon

              Отже, "потерпілий" потерпілим не став, і наїзд не відбувся Таке враження, що ви щиро шкодуєте з цього приводу.

                828.06.11, 16:48Відповідь на 6 від viktor67

                ... хтось ручкою зонту розбив лобове скло. Автобус зупинився. Таким чином опозиційним силам вдалося поставити свою машину у потрібне місцеДякуючи Вам, я вже бачив, хто. може, краще приховати ті кадри або замалювати обличчя людини з парасолею?

                  928.06.11, 16:51Відповідь на 7 від viktor67

                  Отже, "потерпілий" потерпілим не став, і наїзд не відбувся Таке враження, що ви щиро шкодуєте з цього приводу.Перехрестіться - мо' попустить Вас
                  Е-е-е...
                  Але з якого саме "приводу", Ви хотіли сказати? Чи шкодую я, що автобус не наїхав на людину?
                  Здається, то таки добре, що Вам не дали модерації. А я, дурний, хтів Вас у тій темі підтримати.

                    1028.06.11, 22:17Відповідь на 8 від starina_leon

                    ... хтось ручкою зонту розбив лобове скло. Автобус зупинився. Таким чином опозиційним силам вдалося поставити свою машину у потрібне місцеДякуючи Вам, я вже бачив, хто. може, краще приховати ті кадри або замалювати обличчя людини з парасолею?Я не знаю, як ім"я тієї людини. Якщо це відео є у ютубі, то воно є в СБУ, то ж нічого замальовувати нема ніякого сенсу. До тог ж там не одна камера знімала.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна