хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Присяга вояка Української Повстанчої Армії

Присяга вояка Української Повстанчої Армії.

Затверджена УГВР і введена наказом ГВШ ч. 7. з 1.VІІ.1944.

Я, воїн Української Повстанчої Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Унраїнським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю усіх Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського:
Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України. 

Буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української.
Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном. 
Буду виконувати всі накази зверхників. 
Суворо зберігатиму військову і державну таємницю. 
Буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї. 
Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу.

(Для тих хто не знає текст присяги воїнів УПА та спекулює спеціально плутаючи УПА та Ваффен СС "Галичина»" де служили 17 200 вояків і яка була майже повністю знищена http://video.i.ua/user/323465/45553/231120/ )
31

Коментарі

13.03.11, 16:06

От хто за що воював добре видно в присязі і їй не зрадили до останньої краплини крові, самі робіть висновки.

    Гість: скоро удалюсь

    23.03.11, 16:10

    а как же нынешняя присяга "На верность народу Украины"?

      33.03.11, 16:12

      Слава Україні!

        43.03.11, 16:15

        Если УПА возглавляли специально обученная немецкая агентура, то кому они служили?
        А как же клятва Адольфу Гитлеру на верность?

          Гість: Wehrwolf)

          53.03.11, 16:20

          Слава Україні!

            63.03.11, 16:21Відповідь на 4 від Самбреро

            Если УПА возглавляли специально обученная немецкая агентура, то кому они служили?
            А как же клятва Адольфу Гитлеру на верность?
            Какой смісл біло город городить с агентурой ?
            Ленин и Сталин тож біли немецкими агентами ?

              73.03.11, 16:22

              Потише..Я записую..

                анонім

                83.03.11, 16:25

                Слава Україні !!!

                  Гість: Natalsha777

                  93.03.11, 16:26

                  спасибо за разъяснения!,а то у меня много кто со мной не соглашаются во взглядах по этому поводу...теперь хоть им растолкую,а то не объяснишь ,что люди действительно герои Украины,патриоты!

                    103.03.11, 16:27

                    Це відповідь всім, хто закидає слова про бандитське спрямування УПА. Присяга ПАТРІОТІВ .

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна