хочу сюда!
 

Алла

38 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Пенсійна реформа - жорстокий експеримент над населенням

Олександр Бондар:

"- В бюджеті 2011, що його вже було прийнято парламентською більшістю, закладено зменшення дефіциту ПФ у майже 9 млрд за рахунок пенсійної реформи. Суть пенсійної реформи - позбавити найбільш ширші та бідніші верстви населення - пенсіонерів законно зароблених їми коштів. Підвищення пенсійного віку жінкам до 60, а чоловікам до 65 - це ще не сама тяжка річ у порівнянні з іншими новаціями цієї реформи. Там пропонують для 18 міліонів пенсіонерів, і це вже тих, що вийшли на пенсію, переглянути базу нарахування добавок до пенсії і на цьому зекономити 3,3 млрд грн. Що це значить: що якщо мінімальний стаж раніше для жінок складав 20, а для чоловіків 25 років, то зараз він буде вже 30 для жінок, та 35 - для чоловіків відповідно. Тобто це буде тепер мінімальний стаж, щоб отримати пенсію. І зразу база нарахування пенсії змінюється в сторону зменшення. Тобто, закон буде мати зворотню дію. І дивіться яка логіка у влади: вони кажуть, що не можуть зворотнім чином зменшити громадні пільгові пенсії для держслужбовців через рішення Констітуційного суду, але для звичайних громадян вони застосовують зворотню дію нарахування. Таких розривів у пенсіях, які зараз існують у нас, нема ніде - більш ніж у 100 разів. На великі пенсії вводяться обмеження тільки для нових пенсіонерів, починаючи від 1.01.2011. Окрім зменшення бази нарахування для звичайних пенсіонерів будуть зменшуватися й інші коефіціенти, зокрема зменшується надбавка до прожиткового мінімуму та таке інше. Щодо працюючих пенсіонерів обмежуються всі надбавки, якщо пенсіонер працює. Тобто він буде отримувати тільки мінімальну пенсію."

"Для зменшення дефіциту Пенсійного Фонду можно було б віднайти інші джерела фінансування, які б не вдарили так болюче по населенню країни. Зокрема, для цього можно було б використовувати кошти від приватизації, адже саме пенсіонери були причетні до створення цих об"єктів. Як відомо, окрім Укртелекому, який один може принести до бюджету 10 млрд грн, Янукович своїм указом відвів до приватизації у цьому році Донбасенерго, Західенерго, Дніпроенерго, Турбоатом, Центренерго, Одеський припортовий, Криворизький ГОКОР. Головна проблема дефіциту Пенсійного Фонду не в тому, що у нас збільшується кількість пенсіонерів і зменшується кількість працюючого населення, а в тому, що за самими скромними підрахунками у нас збільшується з кожним роком тіньова складова економіки. Якщо відсоток тіньового сектору наразі перевищує 40%, то після введення Податкового Кодексу він буде на межі 50%. Людям платять зарплатню у конвертах, не відраховуючи нічого до пенсійного фонду.
- Чи ця пенсійна реформа є результатом вимог МВФ?
- Там від МВФ тілька одна умова - збільшення пенсійного віку. Все решта - новації теперішньої влади."

Відео-інтерв"ю народного депутата О.Бондаря

http://video.i.ua/user/1778189/48265/248917/

http://video.i.ua/user/1778189/48265/248919/

http://video.i.ua/user/1778189/48265/248920/

Чомусь мало хто з експертів, аналізуючи пенсійну реформу, звертає увагу на статтю 40, де йдеться про базову середню зарплату по країні , з якої буде нараховуватися пенсія абсолютно всім майбутнім пенсіонерам. Пропонується замість середньої зарплати за останній рік брати середню зарплату за останні три роки.Якщо взяти останнє 10-ти-річчя , то середня зарплата щорічно зростає приблизно на 25-30%(виняток становить кризовий 2009). Отже,середня зарплата за три роки десь процентів на 25-30 менша , ніж за останній рік. Тобто, всі майбутні пенсіонери будуть все своє життя отримувати пенсію на 25-30% нижчу, ніж це було б при старій системі.

 

Наталя Королевська, народний депутат ВР України: 


"Безжалісні руки чиновників, які писали цей документ, не здригнулися, коли вони виписували просто знущальну норму для інвалідів. Якщо зараз пенсію за інвалідністю призначають за наявності мінімального стажу від 2 до 5 років - залежно від віку, то тепер пропонується нова вікова шкала - від 5 до 15 років. Тобто інвалід віком 55 років і більше повинен мати мінімум 15 років страхового стажу, 53-54-річний інвалід - не менше 14 років стажу. А інвалідам другої і третьої груп, які раніше мали достатній стаж та право вибору між пенсією за інвалідністю та пенсією за віком, влада приготувала окремий новорічний подарунок: збільшення нормативного стажу до 30-35 років. Відтак перекреслюється сама можливість вибору виду пенсії, а з нею - і право на більш гідне існування.Вдумайтеся у ці цифри: у країні близько 2,5 мільйона інвалідів! Скільки з них за новим законом втратять право на пенсію і будуть приречені випрошувати у держави жебрацьку соціальну допомогу?
Істотно обмежить права громадян і новий порядок обліку зарплати для нарахування пенсії. У даний час для розрахунку пенсії враховується зарплата за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу поспіль до 1 липня 2000 року і за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року.
Новий документ пропонує враховувати зарплату за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. Для значної частини людей середнього і передпенсійного віку це нововведення буде означати різке скорочення розміру пенсії.
Адже до початку 1990-х років, коли почалися масові скорочення та звільнення, люди мали постійну і на ті часи добре оплачувану роботу. Після 2000 року багато хто змушений був часто міняти місце роботи, нерідко перебиваючись неформальними заробітками, які не можуть бути враховані при нарахуванні пенсії.
А як вам така новела? "У разі втрати годувальника члени його сім'ї - батько, мати, дружина, чоловік - отримують право на отримання пенсії, тільки тоді, якщо вони досягли нового пенсійного віку або є інвалідами". Інакше вони нічого не отримають!
Для наукових і науково-педагогічних працівників скасовується надбавка за понаднормативний стаж наукової роботи. Також автори законопроекту пропонують не виплачувати працюючому науково-педагогічному працівнику достроково призначену чорнобильську або ветеранську пенсію.
Те саме стосується і працюючих чорнобильців та ветеранів праці, які мають право на спеціальну пенсію. У період до досягнення ними нового пенсійного віку спеціальна пенсія їм виплачуватися не буде.
Є неприємна новина і для журналістів. Якщо раніше у випадку травми чи поранення вони мали право дострокового виходу на пенсію - на п'ять років раніше, то тепер ця пільга обумовлюється досягненням нового пенсійного віку і нового нормативного страхового стажу - 30-35 років, тобто фактично відкладається на десять років.
Військовослужбовцям та співробітникам МВС строк вислуги років для нарахування пенсії збільшується з 20 до 25 років."

18

Комментарии

112.01.11, 23:01

Благодаря западной моде профессионалам после 40 лет трудно найти работу. Но ведь это же абсурд! К этому времени как раз и становятся профессионалами! Масса противоречивых и разрушительных искусственно созданных тенденций, которые привели к хаосу...
Этот бедлам, в который скатился мир - рушит основы.... Массовый психоз.. Миром правят маньяки...

  215.01.11, 18:10

  Окрім планів підвищити пенсійний вік для жінок, уряд пропонуватиме не включати до трудового стажу жінки час, коли вона перебуватиме у декретній відпустці. Декретна відпустка в Україні становить 3 роки. Отже, якщо жінка буде мати. приміром, двох дітей і буде брати декретну відпустку, то 6 років стажу додатково їй знадобиться доробляти. Отака політика заохочування населення народжувати.

   317.01.11, 18:36

   Далі буде!!!

    418.01.11, 11:56

    Все это коснется простых пенсионеров, а вот Стельмаха и ему подоюных, со слов проститутки Тегипко нельзя, потому что закон обратной силы не имеет. Ахметов в пенсионный фонд платит только с 9 тыс. грн своих доходов. Где справедливость ПРовские убдюдки?

     519.01.11, 22:19

     «В стране, где постоянные срывы финансовых показателей (цены, курсы, процентные ставки, платежеспособность денег, фактический уровень заработной платы), - это обман людей», - отметил эксперт, комментируя намерения властей ввести в стране второй (накопительный) уровень пенсионной системы

     По словам директора Центра рыночных реформ, накопительная пенсионная система будет вводиться в принудительном порядке. «Не будет выбора – это будет закон. Люди не поверят в этот закон, и значит не будет легализации зарплат, уменьшения выплат в конвертах», - объясняет он.

     Участвовать в накопительном процессе, согласно принятому в первом чтении закону в ВР, смогут только лица до 35 лет: По мнению Ланового, это значит, что государство собирается покрывать текущий дефицит бюджета за счет пенсионных н

      620.01.11, 23:15

      ублюдки

       Гость: slana90

       721.01.11, 10:33

       Это будет последней каплей терпения, т.к. после определенного возраста работу не найдешь - бери и умирай.

        Гость: modus vivendi

        82.02.11, 13:14Ответ на 2 от viktor67

        дулю з маком!народжувати?! дзуськи!

         99.02.11, 21:30

         Пенсионеры власти не нужны ,особенно простые, власть сделает все, что бы от них избавится.... Поэтому ден

          109.02.11, 21:31

          Пенсионеры власти не нужны ,особенно простые, власть сделает все, что бы от них избавится.... Поэтому деньги лучше вкладывать в развитие

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая