хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

У нас продовжує існувати олігархічна модель держави

У нас продовжує існувати олігархічна модель держави.  Існує страх перед народом та небажання озброїти народ проти агресора.  Ця модель на сьогодні ментально найбільш співпадає з станом суспільної свідомості, особливо електоральної більшості.

 Віктор Янукович створив свинсько-бандитську модель держави, яка вже з'їдала "своїх" - і створилася атмосфера нестерпності.
    
А режим Порошенка - Яценюка є мародерським, на відміну від чисто бандитського Януковича?
     Бандитська схема змінилася на мародерську під виглядом "турботи про армію". Але про армію не турбуються - факти загальновідомі. Торгаш-барига змінив бандита.  

  Олігархічна влада, яка прагне отримувати доходи і грабувати доходи інших осіб за допомогою державних силовиків у спілці з "приватними" бандитами. 

Захід не довіряє Порошенку.   Не буде зброї від США та НАТО - доки не застосуємо свою - якої теж багато. 

Станіслав Овчаренко 
3

Коментарі

19.11.14, 21:07

Коли почнете створювати територіальні громади згідно Конституції? Чи будете чекати, поки Гройсман разом з Порохом змінять її?

    29.11.14, 21:36Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

    А куди ви зникаєте? Хто буде відкривати очі обдуреним? Кому, як не авангарду цим займатись? Хто буде готовити третю революцію, як не авангард? Це перше, що треба зробити. Країна катиться до загибелі. Народ правди не знає. Першечергове питання для України -- виживання революційним методом. Негайно треба видаляти зі своїх посад зрадників і ставлеників олігархату, які продовжують курс Януковича.

      39.11.14, 21:48Відповідь на 2 від utenok12

      Я працюю в цьому напрямку. Навіть суди виграю деякі
      http://reyestr.court.gov.ua/Review/40762591

        410.11.14, 14:40Відповідь на 3 від ЯКриворожанка


        Ви відноситесь до передової частини населення. Я перед вами знімаю капелюха.
        Тут я мало буваю, в основному на ФБ, а також на українській соцмережі "weua.info" і вас туди запрошую.

          510.11.14, 15:07Відповідь на 4 від utenok12

          http://www.youtube.com/watch?v=H5IgnnetoTc&feature=share
          Це вчорашня зустріч.

            610.11.14, 15:21Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            Послухаю потім. Рима - це ще одне наше сонечко.

              710.11.14, 15:29Відповідь на 6 від utenok12

              У ДНРівців вона в розстрільному списку. Її бізнез знищено. Квартиру розграбовано. А вона з оптимізмом дивиться в майбутнє.

                810.11.14, 15:45Відповідь на 7 від ЯКриворожанка

                Почитайте цю хроніку - плакати хочеться. Оце маємо результат голосування твердолобої бидлоти, яка в черговий раз знову втягнула країну у прірву. Не має сил дивитися на цю дружню спайку між олігархами і бидлотою з хліву.
                http://osp-ua.info/politicas/42773-khronika-prestupleniy-poroshenko-kak-novoe-rukovodstvo-strany-predalo-maydan.html

                  910.11.14, 15:52Відповідь на 8 від utenok12

                  Дякую за посилання. Я це все знаю, але вата є вата. І вони обирають тих, хто обіцяє і не виконує. У нас на дільниці майже половина виборців проголосували за Опозиційний блок. БЕЗ ФАЛЬШУВАННЯ! Це діагноз.

                    1010.11.14, 16:17Відповідь на 9 від ЯКриворожанка

                    Хай би це почитала ота погань, що обрали олігарха до влади. Совість їх мучає чи ні? Чи вони окрім сіна у хліву більше нічого не бачать? Як можна довіряти країну олігарху і зраднику Помаранчевої революції? Я не можу зрозуміти, що знаходиться у цієї отари в голові замість мізків? Чи у них вмістимість голови помінялася з вмістимістю товстого кишковика?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна