хочу сюди!
 

lilitjh

19 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 15-50 років

Втеча керівництва військового підрозділу

Джерела ВВС Україна повідомляють, що в зоні АТО один з військових підрозділів повністю залишило командування. В складних умовах перебувають ще два підрозділи. В офіційних структурах, причетних до АТО, інформацію не коментують. 
   
Джерело ВВС Україна в зоні АТО розповіло про втечу керівництва його підрозділу .  За словами джерела, з усіма офіцерами вже три дні немає зв’язку, їм не дають жодних наказів.  "Наше керівництво залишило нас напризволяще. Наказів немає. Всі офіцери зібрали речі і втекли за багато кілометрів від передової. Не знаю, де вони. Всі чоловіки, які вважають себе справжніми чоловіками, тут залишились. Ми тримаємо оборону. Нас зрадили", - розповів військовий ВВС Україна.  За його словами, ситуація у підрозділі вкрай напружена – останні кілька днів відбуваються потужні обстріли.

"Найближчі 10 годин нам має надійти якась допомога. Якщо вона не надійде, нас всіх тут знищать. Ми відступати не збираємось. Нас останній тиждень обстрілюють касетними мінами, які заборонені. Ми тримаємо оборону на смерть, тому що ми не збираємось відступати", - повідомив він.  Інформацію про підрозділи, які виявилися в дуже скрутній ситуації, отримував від військових і радник президента, відомий волонтер з організації "Крила Фенікса" Юрій Бірюков, про що він сказав по телефону ВВС Україна.

"Мені дзвонили вчора і розповідали про цей і ще один підрозділ, і я передав інформацію про це в штаб АТО. Я продовжую свою волонтерську діяльність і в даний момент не сиджу поруч з президентом", - сказав пан Бірюков ВВС Україна.

У пошуках офіційної інформації

Речник АТО Леонід Матюхін в коментарі ВВС Україна заявив, що не може "ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію" про ситуацію з підрозділом. У своєму запитанні до пана Матюхіна ВВС Україна повідомила йому номер підрозділу і назву частини, а також місце її дислокації.

Кореспонденти ВВС Україна намагався отримати коментарі у багатьох офіційних структур, причетних до АТО.

В управлінні преси та інформації Міністерства оборони нам порадили звертатися до Антитерористичного центру СБУ.

В Антитерористичному центрі СБУ редакції ВВС Україна відповіли, що це питання не в компетенції цього відомства і порадили телефонувати до РНБО.

В РНБО кореспонденту ВВС Україна дали контактні дані медіацентру, яий відповідає за організацію прес-конференцій та брифінгів. Там нам порадили подзвонити на інший контакт в РНБО, але він виявився недосяжний.

Так само не вдалося отримати ніякої інформації і в прес-службі СБУ.

ВВС Україна продовжує уточнювати отримані від джерела дані і намагається отримати офіційну інформацію про ці події.

2

Коментарі