хочу сюда!
 

Лариса

46 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Шахтар - "гарьняки", що спільного ?

Дивує читати в пресі дивну назву футбольної команди "Шахтар", я не бачу ніякого зв'язку даної команди з назвою "гарьняки". Включивши логіку, способом аргумент - заперечення спробую проаналізувати та висунути декілька здогадок дивної назви "гарьняки", а ви будь-ласка підкажіть який варіант на Вашу думку є найбільш вірогідним.

1) "гарьняки" - бо багато афроукраїнців найбільш схожих на загарело-закіптюжених (на рігоанальной -  пакрітих гарью) корінних жителів Долбасу грає в цій команді. Але їх немало грає і в інших командах чемпіонату України (ЧУ),  ця назва повинна  бути перехідною і в залежності в якій команді більше афроукраїнців грає та і носить страшний титул "гарняки". Якщо "гарняки" перехідна назва українських команд тоді вона дійсно є влучною й вдало демонструє реальний стан справ в федерації футболу України (ФФУ).

2)  "гарьняки" - бо багато гарних і симпатичних чорнявих хлопців грає в цій команді, не знаю чи так воно насправді, це хай дівчата українські вирішують. Однак афроукраїнці не повинні подобатись більшості українок, оскільки статистично потяг до осіб іншої раси мають тільки 10% від загальної кількості населення, тож за цією логікою "гарняки" повинні б носити назву "негарняки". Хоча є ще така думка, що ті українці які грають в футбол настільки спротивіли вболівальникам, що "гарьняками" назвали команду з "афроукраїнською" більшістю.

3) "гарьняки" це ригіанальний сленг української мови, ну тут логіка "проффессоріфф" непередбачувана й непрогнозована тому марнувати час на ригіанальщину не буду.

4)  "гарьняки" це ахмедо-татарські угрупування, що діяли на території шахт дореволюційної (помаранчевої) епохи, на базі випадково накопичених матеріальних ресурсів з яких і було створено донбаські футбольні команди, для забезпечення "зреліщямі" місцевий лохторат.

5) "гарьняки" і "дінами" в наш час, це тотожні лікувальні засоби для продинамлювання не динамічних мізків постсовкової біомаси. (щоб не було звинувачень в симпатіях автора до команд ЧУ)


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

33%, 1 голос

0%, 0 голосов

67%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
3

Комментарии

124.09.12, 13:52

Не следует искать различий между единоверными братьями.
Важно не то какой у кого цвет очей или кожи, важна душа и воцерковленность.
Если храм освящён и принадлежит канонической Православной Церкви то не различия в том где он находится и кто его настоятель.

  224.09.12, 14:16Ответ на 1 от Отец Онуфрий

  Ти про православних гуських людоїдів чув ? Хто їх просвятив.

   324.09.12, 14:51Ответ на 2 от stepan

   Проповедь вдохновенна , от сердца идущая, смиряет самых закоренелых нечестивцев, духом злобы обуреваемых.
   Проповедь просвещает и вразумляет язычников, коих и среди вас немало.
   Но наипаче вразумляет и просвещает нас всех светом лампады своей неугасимым житие праведное, благочестием исполненное, нашего правителя - президента.

    424.09.12, 15:18Ответ на 3 от Отец Онуфрий

    Череводогіднику так вони ж людей їдять і з лампадками і без, як би до тих освячених РПЦ МП твого президента відправити для просвітлення, жирний такий шмат просвітлілий б вийшов з проріззю і не одною

     524.09.12, 15:20

     Та й правильно батюшка! Руби лохов - Святое дело!

      624.09.12, 16:09Ответ на 5 от КРИВОРІЖЖЯ

      http://blog.i.ua/community/3252/1075059/
      Рубають конкретно