хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Вам ще не набридли ДТП та інші побутові злочини по ЗМІ ?

Я вже писав про політику тотальної дебілізації України, але час від часу задаю собі питання, а може це я якийсь не такий ? Тож вирішив запитати думку людей яким постійно й наполегливо показують туфту, як Ви боретесь з слаборозвиненими ЗМІ чи може Вам подобається слухати в кожному випуску новин про хуліганство, ДТП та грабежі ? Дивує як державу розкрадають та людей, так звана "влада" гвалтує, а більшість ЗМІ наче лайна в рот набрали, Отож питання для голосування:

Як вважаєте, потрібно ТБ в щоденних новинах розповідати про хуліганство, ДТП, грабежі та інші побутові злочини ?


0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

95%, 18 голосів

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

123.08.12, 07:38

НАБРИДЛИ
Але це ще совєцька спадщина. Люди, яким не можна нічого знати, напихалися дрібними - життєвими! - нещастями, які змушували їх боятися за своє життя (такі речі можуть з кожним статися), жваво обговорювати всі побутові трагедії свої, сусідів, знайомих і незнайомих, страждати, одне слово — жити в постійному негативі. Так совєцька власть виростила цілі покоління людей, які не знали радості. Таких легко завоювати і простягнутим шматком хліба.

    223.08.12, 08:49Відповідь на 1 від dytyna

    НАБРИДЛИ
    Але це ще совєцька спадщина. Люди, яким не можна нічого знати, напихалися дрібними - життєвими! - нещастями, які змушували їх боятися за своє життя (такі речі можуть з кожним статися), жваво обговорювати всі побутові трагедії свої, сусідів, знайомих і незнайомих, страждати, одне слово — жити в постійному негативі. Так совєцька власть виростила цілі покоління людей, які не знали радості. Таких легко завоювати і простягнутим шматком хліба.
    Це не так. В радянськи часи такого не було. "Адни дастижения" і прокляті імперіалісти навкруги.

      анонім

      323.08.12, 09:59

      Мені не набридли -- я їх просто не дивлюся. В мене ящик для перегляду футболу. Все інше в тирнеті. А всі ті страшилки в ящику з однією метою -- аби посіяти песимізм і невпевненість. Іншими словами -- аби барани і вівці не згадали, що вони люди.

        423.08.12, 11:38Відповідь на 1 від dytyna

        НАБРИДЛИ
        Але це ще совєцька спадщина. Люди, яким не можна нічого знати, напихалися дрібними - життєвими! - нещастями, які змушували їх боятися за своє життя (такі речі можуть з кожним статися), жваво обговорювати всі побутові трагедії свої, сусідів, знайомих і незнайомих, страждати, одне слово — жити в постійному негативі. Так совєцька власть виростила цілі покоління людей, які не знали радості. Таких легко завоювати і простягнутим шматком хліба.
        Совкова ментальність ще домінує в Україні, на жаль.

          523.08.12, 11:47Відповідь на 3 від анонім

          Я дивлюсь тільки новини та ТВІ (трохи 5 канал, вже згімнився), але інколи для порівняння включаю новини на інтері, чи Україні й балдію з інформації для дегенератів, матюкаюсь скільки непотребу їм в мізки лиють, а потім переключаюсь між каналами й бачу рекламу "Пікельнаї кухні" чи "Дім дегенератів-2" ще якісь кухні й найталановитіші глотки країни та іншу лободу починаю сумніватись в адекватності людей і добивають мене високим мистецьким рівнем духовністю та культурою татаромосковські серіали, з впевненістю що дегенерати мають достатнє навантаження на мізки я виключаю телевізор, якщо по ТВІ нічого толкового не йде.

            анонім

            623.08.12, 12:07Відповідь на 5 від stepan

            Так вийшло, що я ріс під пісні Висоцького. Тому у мене вироблений стійкий імунітет до усього офіціозу, до отих дурнуватих програм. А головне -- вони мені просто нецікаві. Я краще послухаю Сафіну, Матвієнко, Кому Вниз, Тінь Сонця і т.д. Або подивлюся якийсь пізнавальний фільм. Одне шкода, що зараз не роблять передач типу Далі буде. Тому доводиться шукати в тирнеті.

              723.08.12, 13:19Відповідь на 6 від анонім

              Так вийшло, що я ріс під пісні Висоцького. Тому у мене вироблений стійкий імунітет до усього офіціозу, до отих дурнуватих програм. А головне -- вони мені просто нецікаві. Я краще послухаю Сафіну, Матвієнко, Кому Вниз, Тінь Сонця і т.д. Або подивлюся якийсь пізнавальний фільм. Одне шкода, що зараз не роблять передач типу Далі буде. Тому доводиться шукати в тирнеті.Зараз при гонитві ПРастів за бидлоелекторатом ЗМІ перетворені на якихось гімножувів, тож потрібно берехти себе від їхнього гімна.

                анонім

                823.08.12, 13:31Відповідь на 7 від stepan

                Згоден, я проглядаю для загального розуміння, що там в ящику робиться. Як на мене, це повний гаплик. Навіть в часи Кучми усе було шляхетніше. А зараз -- бидло на бидлові і тупі Овощ із Кровосісею то усе підпирають. Точно, що зараз то правильно називати -- Бидлобачення.

                  923.08.12, 13:40Відповідь на 8 від анонім

                  Згоден, я проглядаю для загального розуміння, що там в ящику робиться. Як на мене, це повний гаплик. Навіть в часи Кучми усе було шляхетніше. А зараз -- бидло на бидлові і тупі Овощ із Кровосісею то усе підпирають. Точно, що зараз то правильно називати -- Бидлобачення.100% згоден.

                    1023.08.12, 17:31Відповідь на 1 від dytyna

                    Дитятко! Судя по-всему, Вы ни разу в жизни не смотрели ни одной новостной программы на советском ТВ. Там было 100% позитива и достижений.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна