Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Поет Павличко написав відкритий лист Королевській


Поет Павличко написав відкритий лист КоролевськійПавличко заперечує співпрацю з Королевською
radiosvoboda.org

Поет і політичний діяч Дмитро Павличко написав відкритий лист лідеру партії Україна - Вперед Наталії Королевській.

"Пані Королевська, ходять чутки про те, що я нібито підтримую діяльність вашої партії Україна - Вперед (неграмотна назва, має бути Україно - Вперед). Але я звертаюся до вас з цим відкритим листом, щоб висловити своє глибоке невдоволення вашою політичною діяльністю взагалі" , - пише Павличко.

"Коли ви були членом партії Батьківщина, ви висунули Юлію Тимошенко на Нобелівську премію миру. Я дізнався про це і хотів вам допомогти в цьому. Я поїхав з вами до Брюсселя, щоб там, перед членами Європейського парламенту, виступити з аргументацією на підтримку кандидатури Тимошенко на Нобелівську премію миру", - пояснює поет.

"Я це зробив. Але ніякої нашої співпраці у мене з вами не могло бути і не буде, тому що, проаналізувавши установчий з'їзд вашої партії, де ні слова не було сказано на захист української мови як єдиної державної мови в Україні, де взагалі йшла порожня балачка про якусь молоду політичну силу, я зрозумів, що ваша партія профінансована владними структурами, є проектом Партії регіонів", - відзначає він.

"Ви покликані Президентом в боротьбі з опозиційними силами, на чолі яких стоїть Тимошенко і Яценюк. Ваше завдання полягає в тому, щоб зібрати трохи голосів від необізнаних громадян, але кожен голос, який буде відданий за вашу партію, - це ніж в спину справжнім опозиційним силам", - наголошує Павличко.

Нагадаємо, що Павличко є координатором Народного комітету захисту України.

korrespondent

5

Коментарі

16.08.12, 07:36

Натаха,дарую: Україна вперде!!!

    Гість: Анна Герман

    26.08.12, 09:46Відповідь на 1 від Юрий Смирнов

    На самом деле наши партийцы и Виктор Фёдорович рекомендовали Наталье такой слоган : "Вперёд - Украина для людей !".

      36.08.12, 11:45Відповідь на 2 від Гість: Анна Герман

      та ні вперде!!!

        46.08.12, 12:01Відповідь на 1 від Юрий Смирнов

          56.08.12, 12:21Відповідь на 4 від Офели

            Гість: SСHUTZE

            66.08.12, 17:15

            Поет і політичний діяч Дмитро Павличко

              76.08.12, 21:35