Про співтовариство

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
короткий
повний

ВАРТА

Телефон гарячої лінії "Правого сектору"

  • 05.03.14, 20:52
Телефон гарячої лінії "Правого сектору" для повідомлень про корупційні прояви та випадки бандитизму 

044 338 26 67


Окупація Криму. 5 березня

  • 05.03.14, 20:44
Стало відомо, що в Криму знаходяться не тільки військові з частин Чорноморського флоту РФ, а й мотострілецький батальйон з Чечні, десантники з Ульяновська і бійці спеціального призначення з Краснодарського краю.

Ситуація загострюється.

Росіяни просять Путіна ввести війська у Вологодську область

  • 05.03.14, 18:10

Далі мовою оригіналу:

Обращение в В.В. Путину.

Уважаемый Владимир Владимирович.

Мы узнали, что вы хотите ввести войска в Крым, чтобы защитить права русскоязычного населения

В связи с этим у нас большая просьба – ввести войска в Вологодскую область. Мы тут все сплошь русскоязычные и наши права очень ущемляются. Наши больные не могут получить нужных им лекарств и лечения, уровень нашего образования падает с каждым годом, закрываются детские секции и кружки, сельское хозяйство практически уничтожено. Мы все очень страдаем.

А оккупанты, захватившие власть при помощи нечестных выборов, ничего не делают для покоренного населения. И тратят деньги на себя, на свой пиар, на свои кабинеты и загородные дома, на покупку квартир и авиачартеры.

Мы будем вам очень благодарны и гарантируем, что никакой партизанской войны против освободителей не будет. Да и международных санкций, наверняка, не последует.

А еще мы узнали, что вы собираетесь потратить много денег, чтобы нормализовать жизнь в Крыму. Стесняемся спросить: можно ли потратить эти деньги на нормализацию жизни в Вологодской области. А то наша область в такой долговой яме, что ни на что денег не хватает. А нам очень нужны мосты, дороги, спортивные сооружения, промышленные объекты, новые рабочие места…

С уважением и надеждой на освобождение, русскоязычные жители Вологодской области.

http://ipress.ua/ljlive/rosiyany_prosyat_putina_vvesty_viyska_ne_v_krym_a_u_vologodsku_oblast_52307.html

У Криму помічений чеченський батальйон "Восток"

  • 05.03.14, 17:14
На сьогоднішній день у Криму перебувають військовослужбовці з частин, які не належать Чорноморському флоту Росії.
Чеченский батьльон
Чеченський батьльон "Восток" помічений в АРК / Wikipedia

За інформацією Генерального штабу збройних сил України, зокрема в Джанкої знаходиться 1-й мотострілецький батальйон "Восток" 18-ї окремої механізованої бригади, яка дислокується в Калинівську Чеченської Республіки.

Як пишуть 15 хвилин, у Криму також перебувають військовослужбовці 31-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ, яка дислокується в російському Ульяновську, і 22-ї бригади спецпризначення з Краснодарського краю.

"Зазначені дії керівництва РФ є прямим порушенням як міжнародних, так і двосторонніх угод між Україною і РФ", - підкреслили в Генштабі ЗСУ.

Довідка. Батальйон "Восток" - батальйон 291-го мотострілецького полку 42-ї гвардійської мотострілецької дивізії міністерства оборони Російської Федерації, більшість бійців - чеченці, до травня 2008 року очолювався героєм Росії Сулимом Ямадаєвим. "Восток" займається проведенням бойових операцій проти сепаратистів в особливо складних топографічних і кліматичних умовах Південно-східної Чечні. Підвищена увага приділяється нейтралізації керівних кадрів противника. Батальйон є також одним з головних джерел розвідувальної інформації по Чечні для російської військової розвідки. Російські офіцери, службовці в розвідпідрозділі, є кадровими співробітниками ДРУ.http://www.unian.ua/politics/893357-u-krimu-pomicheniy-chechenskiy-batalyon-vostok.html

ЗІНа.

1.    Законодавча ініціатива.

Кожен громадянин України, як творчий суб’єкт суспільства є суб’єктом законодавчої ініціативи і це має бути підтверджено законодавчо.

Не можна позбавляти громадянина права на конструктивну участь у розбудові власної держави.

Кожен громадянин України має право подавати свої пропозиції до законів як особисто, так і у складі групи громадян.

На допомогу народній законодавчий ініціативі має бути розроблено відповідні методичні матеріали.

«Розвантаження» ВР зробить неефективними спроби лобіювання олігархічних інтересів.

Реальний доступ громадян до законодавчої ініціативи обмежить вплив міліонерів на суспільний стан в державі.

2. ЗІНа – законодавча ініціатива народу.

Щоби коротше пояснити ЗІНа,  дам посилання на організацію винахідництва у державі.

Кожен громадянин має право і можливість запатентувати своє технічне рішення як винахід. Для цього він подає заявку за встановленою формою з оголошенням мети і шляху її досягнення у відповідний центр (інститут патентної експертизи).

Експертиза проводиться за принципами формальної логіки, тобто чи дійсно вирішує заявлену мету дана пропозиція. Серед експертів юристи, галузеві спеціалісти та ін., за потребою.

Заявку на патент подає той, кому є що запропонувати. Інші «відпочивають», але завжди мають право і можливість звернутися зі своєю пропозицією.

Пропозиції можна надавати і у співавторстві з іншими громадянами.

3. У парламент продуктивних, а не «достойних».

Уявімо, якби кращого боксера визначали голосуванням, можливо, В.Кличко не був би визнаний чемпіоном Світу. Але він здобув це звання у відкритій боротьбі – заперечте?

Мабуть більшість громадян нашої держави визнає, як і я, що найпродуктивніший законотворець ВР – Ю.Кармазін.

Можна чітко визначити першу 10-тку, 100-ню, чи 3-х сотню кращих винахідників. Їх не треба для цього обирати. Вони займуть своє справжнє місце у рейтингу винахідників наслідками своїх дій.

Таким чином при ЗІНа буде очевидною верхівка «піраміди» по результативності «законотворців».

Пряма законодавча ініціатива не наштовхуватиметься на нерозуміння сутності пропозиції якимось чиновником і спрямуванням у смітник.

4. Чому позапартійне.

Чому малоперспективний розподіл суспільства за партійним принципом.

Високоросла рослина у приміщенні має можливість вирости лише до стелі. Далі стеля буде обмежувачем росту.

За цим принципом інтелектуальний рівень керівника (голови політичної партії, голови депутатської ради любого рівня, та й просто менеджера) є обмежувачем підвищення рівня суспільного інтелекту.

Приходить підлеглий зі своєю пропозицією, а начальник не розуміє навіть суті його пропозиції і пропозиція потрапляє у «довгий ящик», чи на смітник. Це є фактор стримування розвитку суспільства.

Тому кожна пропозиція має розглядатися на найвищому рівні. І природнє право законодавчої ініціативи має забезпечити стрімкий рівень зростання народовладдя.

Законодавча ініціатива кожного громадянина має розглядатися по суті у відповідності із законами формальної логіки і набувати юридичної підтримки.

5. Як розпочати роботу ЗІНа.

Для початку діяльності «законодавчої ініціативи народу» не мусимо чекати чиєїсь вказівки чи дозволу достатньо декілька творчих громадян, які усвідомили сутність упорядкованої ініціативи.

Потрібен модератор і кваліфіковані адміністратори, які визначать безпечний сервер і організують цілодобове функціонування ЗІНа.

Слід розмістити сигнальну інформацію для пропаганди участі у ЗІНа широких мас українських блогерів.

Класифікація, систематизація і глибоке структурування корисних пропозицій головне завдання адміністраторів і експертів.

Захист від флуда і провокаторів шляхом ігнору.

Потрібна ініціативна група з тих, хто вже зрозумів доцільність ЗІНа.

Тема набуває розвитку як комусь пояснюєш. Прошу допомоги.

От такі результати соціологічного дослідження Центру "Соціс".

  • 05.03.14, 13:07
На 4 березня 2014 року лідером президентської гонки є позафракційний народний депутат Петро Порошенко , який має підтримку 21,2 % українців , другу позицію займає лідер партії "УДАР " Віталій Кличко з 14,6 % голосів  - про це свідчать дані соціологічного дослідження Центру "Соціс" .

Згідно з результатами дослідження , проведеного з 25 лютого по 4 березня 2014 року, третю позицію утримує лідер партії " Батьківщина" , екс -прем'єр Юлія Тимошенко з 9,7 % голосів виборців.

Один з лідерів Партії регіонів Сергій Тігіпко має підтримку - 7,1 % голосів виборців , лідер Компартії України Петро Симоненко - 5,0% , а лідер ВО "Свобода " Олег Тягнибок - 2,5 % голосів респондентів.

Лідера руху "Правий сектор" Дмитра Яроша сьогодні підтримали б - 1,6 % виборців , а лідера громадського руху Віктора Медведчука - 1,0 % респондентів.

Разом з тим , близько 8 % респондентів віддали б свій голос іншому кандидату , якого не було в списку .

Близько 30 % виборців заявили , що не знають за якого кандидата віддали б свій голос і взагалі чи прийшли б на вибори.

У прес -релізі , оприлюдненому на сайті Центру "Соціс " зазначається , що Віктор Янукович , прем'єр -міністр Арсеній Яценюк і спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов в списку можливих кандидатів не були представлені.

Дослідження було проведено в період з 25 лютого по 4 березня 2014 року по всій території України методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Метод відбору респондентів - квотна вибірка (за ознаками " вік " і "стать" ) .

Вибірка у віці від 18 років і старше репрезентативна загалом для України (2004 респонденти) за показниками віку , статі та типу поселення (місто / село) . Статистична похибка вибірки ( довірчий інтервал ) складає + / - 2,2 %.

Позачергові президентські вибори призначені на 25 травня 2014 року.

Майданівці..

  • 05.03.14, 03:31
Другий з правого боку, в камуфляжі - Корнеєв Анатолій Петрович http://uk.wikipedia.org/wiki/Корнеєв_Анатолій_Петрович

фото 15 грудня 2013 року