Популярные приколы

видео

хочу сюда!
 

Лида

46 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 42-58 лет

Новий закон про вибори наближає новий Майдан

Говорять про злочинну змову лідерів опозиції, Партії регіонів та її сателітів. Я сказав би, це більше, ніж злочин — це злочинна помилка, — розмірковує про новий виборчий закон нардеп-"нунсівець" 59-річний Іван Заєць. Він та п'ятеро депутатів проголосували проти нього. — Опозиція виступила в якості фігового листка, яким прикрили політичний срам правлячого режиму.

Що поганого в підвищенні прохідного бар'єра з 3 до 5 відсотків? — Його можуть подолати тільки чотири-п'ять партій, які зараз у парламенті. Таким чином відрізається поява альтернативи. Збільшуємо кількість виборців, які не матимуть свого представництва у Раді. Змішана система при високому бар'єрі — політична технологія консервації влади. А нам потрібен приплив нових людей та політичних сил.

— Із влади втекла політика, а з політики — ідеологія. Партійне будівництво перетворилося в оболонку для фінансово-промислових груп. Цей законопроект створює систему, яка дозволяє кланам поперемінно перебувати у владі. У цьому зацікавлені й окремі люди від опозиції.

— Усі політики погоджувалися, що треба відкриті списки. Чотири роки тільки про це й говорили. Здавалося, повний консенсус. А тепер слова "відкриті списки" зникли, ніби їх і не було. — Незадоволення людей виборами додасться до масового незадоволення своїм соціальним становищем. Тобто цей закон наближає новий Майдан. Але його очолять не теперішні політичні сили, а якась нова. На тлі загальної кризи не можна гратися із волею виборця, зневажати його права на свободу висування та пряму участь у формуванні складу органів влади. Помаранчева революція відбулася, бо люди були ображені тим, що забрали їх голос. Так само й зараз — українці сподівалися на політичне оновлення, а їм сказали: ні, хлопці, обиратимемо між тих, хто є.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ (ТИСНИ)

Мій МІНІАНАЛІЗ закону: 1) підняття прохідного  бар'єру зумовлює консервацію існуючої влади і опозиції, не проходять малі партії; 2) заборона БЛОКІВ --- це ПРИМУС окремих політиків позбутися власної партії (КИНУТИ партійців, виборців, партійну ідеологію (якщо така була)) і вступити ЧЛЕНОМ до прохідної партії (корупція); 3) можливість балотуватися одночасно за ПАРТІЙНИМ СПИСКОМ і за мажоритарною системою --- пряме порушення конституційних норм! Якщо "ХАРАНТ" Конституції підпише цей закон, він ПОРУШИТЬ КОНСТИТУЦІЮ, за що ОБОВЯЗКОВО НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!


74%, 17 голосов

9%, 2 голоса

0%, 0 голосов

17%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
26

Комментарии

Гость: lkjmn

125.11.11, 15:10

Зрада народу за для теплого містечка.

  225.11.11, 15:27

  Даже Заєць баче, що всі опозиційні політики вийдуть в тираж і буде нова сила!!!!!!
  А крім народної самоорганізації ніхто не спроможний буде об"єднати народ.

   325.11.11, 15:31

   Чада возлюбленные, многие миряне и мы с вами уповали на новый закон "О выборах".
   Однако не сбылись чаяния народа ибо оппозиция сотворила воистину "поцелуй Иуды " .
   Церковь же не поддерживает политические силы , но возносит молитвы за успешное волеизъявление народа.
   Волею народною в парламент вольются новые силы достойные - представители канонического православного духовенства .

    425.11.11, 15:41Ответ на 3 от Отец Онуфрий

    Вірно, батюшка! Моліться за все хороше --- http://www.kavkazcenter.com/ukr/content/2011/11/24/20664.shtml

     525.11.11, 17:10

     ПРіБЮТ в дії: дайош двопартійний парламент,
     Тимошенко у прем'єри до Януковича-президента!
     Споються, тепер у кожного по дві ходки...

      625.11.11, 17:46

      Недаремно вже давно називають Верховною зРадою.

       725.11.11, 17:49

       Зрада виборців. Хоча б тому, що "апзіціанери" ББ і ХЗЯ (Хвронт Зрад Яйценюка) обіцяли відкриті списки у своїх вибочих програмах. А на ділі показали народу велику дупу. Та й пропорційна система з преференціями найменш придатна для фальсифікацій, на відміну від прийнятої.

        825.11.11, 17:52Ответ на 5 от Люстерко

        Тепер правильно гворити про ПР Я БЮТ. Адже Яйценюк додався. А щодо співпраця Хама і Багіні, у них і без ходок багато спільного. Правда уподобання різні -- Овощ любе дорогі аксесуари (унітази, люстри,) а Багіння -- дорогі наряди.

         925.11.11, 17:57Ответ на 8 от я Бандерівець

         ПРиБ'Ю ТЯ, це вже якась неприхована загроза.

          1025.11.11, 18:07

          Товариш Сталін дуже правильно колись казав - не має значення, як голосують. Має значення, як рахують. Так і тут. Текст закону - справа 16-та. Важливо, хто буде "підрахуєм" цього разу. І чи вдасться його контролювати. Це по-перше. А по-друге, так, маленькі партії не пройдуть - ось і чудово. Можливо хоча б інстинкт самозбереження підштовхне їх до злиття та заснування дійсно серйозної опозиції. І ще - це просто мрія. Маю величезну надію, що комуняцько-нацистська сволота цього разу до парламенту не пролізе - і це буде просто чудово, це можна буде назвати справжньою величезною перемогою останніх років. Так нмд виходить, що у підвищенні прохідного бар'єра я бачу більше + ніж -.
          Тому проголосував за "свій варіант"

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая