хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ, СВЯТО СВОБОДИ

Дякую, Друзі, що у свято СВОБОДИ Ви душею були з нами! Я відчувала Вашу присутність і Вашу співучасть.

Купа публікацій і різні бачення (замовні і щиро - особисті) не зможуть передати атмосферу свята так, як це зробить візуальний екскурс.

Пропоную Вашій увазі короткий ФОТОЗВІТ. Висновки робіть самі.

Людей було чимало!

І "нелюдей" було НЕ МАЛО!

  Було багато політиків, публічних людей. Але ніхто з них не поривався виступити зі "сцени"

Ось Васюник.

Молода пара влаштувала прикольний флешмобlol

А це "гурт" Калашнікова під пильною охороною СТРАЖІВ ПОРЯДКУ! Їх навіть фотографувати не дозволяли... zlo

А це НАШІ!

Наливайченко і Бондарчук. Оглянули все пильним оком, поспілкувалися з людьми...

Брати Капранові. Хлопці, як завжди у чудовому гуморі.

А це до них "підскочив" Стретович пофотографуватися...  Із всього було видно, що Капранові не у захваті від цієї зустрічі, але чемно посміхалися і щонайшвидше намагалися розпрощатися з "нав"язливим дружбаном"rofl  

На прапорі написано "Українська партія".

А це "хлопці в засаді" біля "ЙОЛОК". Роблять вигляд, що вони ЗАЙЧИКИ.

Вечір БУВ НАСИЧЕНИМ!

59

Коментарі

123.11.11, 13:25


Супер! всі усміхнені, світяться радістю і впевненістю, ніяких панічних настроїв, що "всьо прапало!"

    223.11.11, 13:31

    Люди вийшли! І цьому треба радіти! А банда їх чогось боїться, і за міліцію поховалася.Одне шкода: потрачених людських грошей і мєнтовських дармоїдських "чєловєко-часов". МВС треба скоротити хоча би в 4-ро.

      анонім

      323.11.11, 13:34


      Дивився он-лайн трансляцію. Зрозумів що для більшості нічого не "всьо прпало". З настроями усе гаразд. Найголовніше -- банду люди не бояться!

        423.11.11, 13:35

        не так вже й люди зневірились, як нам намагаються нав"язати

          523.11.11, 13:39

            анонім

            623.11.11, 13:41

            а що далі?

              723.11.11, 13:42Відповідь на 1 від Люстерко


              Супер! всі усміхнені, світяться радістю і впевненістю, ніяких панічних настроїв, що "всьо прапало!"
              Були спроби перетворити СВЯТО на ОДУ КОСІ... Яворівський випхався на "сцену". Але Люди взагалі не слухали КРИКУНІВ.
              Всі спілкувалися, згадували Майдан. Один прапор був з сердечком і його намагалися впхати у всі ФОТОКАМЕРИ.
              Все було чемно і спокійно...
              Допоки не встановили апаратуру. Потім набігли менти... Мітинг закінчився.
              ============================================= ==========
              У калашнікова було все: мікрофони, колонки, жахливі совіцькі пісні!
              ОСЬ ЦЕ НАЙБІЛЬШЕ ДРАТУВАЛО!

                823.11.11, 13:43

                Чудовий репортаж!!! Знала би,як я тобі заздрю(білою заздрістю). Через хворобу не зміг там побувати,але думками я був разом з вами.

                  923.11.11, 13:43Відповідь на 6 від анонім

                  а що далі?ком.7

                    1023.11.11, 13:45Відповідь на 8 від Davigadoff

                    Чудовий репортаж!!!Знала би,як я тобі заздрю(білою заздрістю). Через хворобу не зміг там побувати,але думками я був разом з вами.Я відчувала, що всі Друзі поруч!
                    А от хворіти не треба!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна