хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Не дарма органи --- внутрішніми називають!

Про затримання активіста Братства Св.Луки

Сьогодні була нагода поспостерігати за роботою правоохоронців, які вкотре вирішили погратися в секретних агентів.
Історія розпочалася в одній з Київських кав’ярень, де відбувалася нарада Братства Св. Луки.
В кав’ярню зайшло троє, замовили собі пиво і одразу почали косити під п’яних.
Ну і звісно за «випадкових жертв» вони вирішили обрати саме активістів об’єднання. Точніше активісток.










ПОВНІСТЮ ЧИТАТИ ТУТ


16

Коментарі

анонім

13.09.11, 14:40

Картина знайома з власного досвіду. Але зі мною таке було на весні 91-го. Виходе, треба все починати заново.

    23.09.11, 14:57

    Будемо мовчати буде в нас таке!!!
    http://video.i.ua/user/2513455/29281/308692/?p=1#advA_advC_308692_1155748

      33.09.11, 17:56Відповідь на 1 від анонім

      Картина знайома з власного досвіду. Але зі мною таке було на весні 91-го. Виходе, треба все починати заново.Наша ГЛАВНАЯ ошибка - что на своих же ошибках мы НЕ учимся... - и поэтому ПОСТОЯННО наступаем на одни и те же грабли, которые в ОЧЕРЕДНОЙ РАЗ больно бьют в лобешник...
      Читать у меня: http://blog.i.ua/user/295100/606740/ особенно ЗАКЛЮЧЕНИЕ!
      МОЗГАМИ работать надо - ИНТЕЛЛЕКТ проявлять против грубой мощи!

        43.09.11, 18:19

        Провокації, репресії - революція!

          анонім

          53.09.11, 18:26Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

          Сьогодні день в мене якийсь ненормальний -- всі дорікають мені моєю тупістю, повчають і т.д.
          Воно і правда, проти ментів треба проявляти ІНТЕЛЕКТ. От тільки одна морока -- груба, тупа сила завжди переможе інтелект у відкритому протистояні. З простої причини -- удар по ниркам може виключити мене, а удар по інтелекту менту до дупи, навпки, робить його ще агресивнішим. Звісно, можна так як Доній з ментами розмовляти. але тільки у відповідних випадках. Інша річь, що такі дій ментів не можуть лишатися без реагування -- тут я цілком згоден -- треба вмикати інтелект. Хоча, в тому ж Ізмаїлі -- вмикай не вмикай -- мент царь і Бог. А Київ далеко.

            63.09.11, 18:51Відповідь на 5 від анонім

            Сьогодні день в мене якийсь ненормальнийИзвини, но даже на думку ТАКОГО - не приходило....
            Воно і правда, проти ментів треба проявляти ІНТЕЛЕКТ. От тільки одна морока -- груба, тупа сила завжди переможе інтелект у відкритому протистояні.Именно поэтому я и говорю - ВКЛЮЧАЕМ ИНТЕЛЛЕКТ - и ИЗБЕГАЕМ ОТКРЫТОГО противостояния!!!
            Потому что ИМЕННО ОТКРЫТОГО и добиваются эти "скоты в броне"!
            В данном случае, видя ЯВНУЮ провокацию - можно было тех девчаток ПОТИХОНЬКУ ВЫВЕСТИ из здания (черз туалет, через черный ход, через ХозДвор). И поганцы бы только облизнулись!
            Нет такой возможности? - Ладно! - слава всем богам, НЕ в Древнем Риме живем = ВЫЗЫВАЕМ по МОБИЛЕ своих друзей НА МАШИНЕ - и прямо к КРЫЛЕЧКУ! И обеспечиваем 5-6 человек "живой коридор"
            ВСЁ!

              анонім

              73.09.11, 18:56Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

              Згоден друже. Просто в мене свого часу вибору не було, мене зловили самого, просто на вулиці і мобіл тод не було. А в описанному випадку дійсно, треба діяти розумно. Доповню тебе -- просто почати знімати на відео у мобільнику і то вже наслідок буде.

                83.09.11, 18:58Відповідь на 5 від анонім

                Трошки не уместилось - продолжу!
                Не проходит вариант с МАШИНОЙ? - Ладно! = Угощаем слишком настырных провокаторов пивком с КЛОФЕЛИНЧИКОМ (или какой-нить наркотой) - и они "отлетают на другой уровень восприятия".
                Путь свободен!
                ----
                Ну а ЯВНО ВИДЯ намерения провокаторов - и ВСЕ РАВНО ПОЛЗТИ К УДАВУ В ПАСТЬ = это НЕ доблесть!

                  анонім

                  93.09.11, 19:11Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                  Згоден -- вестися на провкації не подвиг.

                    104.09.11, 07:58

                    Анекдот в тему:
                    Идет сотрудник милиции вдоль берега, видит - по реке дерьмо плывет.
                    Дерьмо кричит - Привет, коллега!
                    Мент возмущенно отвечает - Какой я тебе коллега?
                    Дерьмо говорит - Как какой? Ведь мы с тобой оба из внутренних органов!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна