Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

В білому і з косою

Огляд новин за 19.07 Іноді мені здається, що Юля Володимирівна Тимошенко має усіх нас за недоумкуватих кретинів. Якщо бути точним, то не усіх нас, а лише тих, хто готовий їй вірити. І хоча соціологічні дослідження показують, що таких стає дедалі менше, все ж лінія поведінки ЮВТ досить красномовна. Заради справедливості мушу ще раз сказати, що вважаю абсолютно дебільними ті звинувачення Тимошенко, які нинішня влада намагається нині довести у суді. У справах відсутній мотив матеріальної особистої вигоди Юлі, а за таких умов довести щось путнє без грубого і усім очевидного шахраювання – просто не видається за можливе. Тому за будь-якого фіналу цього дійства Юля виглядатиме д’Артаньяном, а Янукович і його суди – гондурасами. Ще більш дебільним я вважаю спосіб, у який цей суд триває. Усе, починаючи з недосвідченого, безхарактерного, але відверто заангажованого судді і закінчуючи мікроскопічним приміщенням, у якому відбуваються слухання – усе свідчить про бездарність організаторів і тупість виконавців. Попри все, Юліна поведінка у суді – це щось десь приблизно таке ж дебільне, як і суд над нею. Як на мене, досить було б безжального сарказму і полум’яних промов, щоб досягти того самого ефекту, але з меншою кількістю негативної віддачі. Юля чомусь думає, що, відмовляючись вставати, вона демонструє усім свою сміливість та незламність. Фіг там. Насправді вона демонструє, що не має ані найменшого сентименту до суду як конституційно затвердженого правового інституту. Бо якщо відкинути емоції і промови на телекамери – Юля ходить не на суд Кірєєва, а на суд України. А те, що керує судом у цьому конкретному випадку Родіончєг, ще не дає Тимошенко морального права демонструвати зневагу до судової установи в цілому. З іншого боку, чи багато українців можуть собі дозволити вести себе на суді так, як це робить Юля? Думаю, що зовсім мало, мізерно мало. Тому що це тільки Юлі за таке нахабство нічого не буде, а іншим зась. Отож своєю відмовою встати перед суддею, як це зобов’язані робити мільйони простих українців, Юля демонструє зневагу перш за все до цих мільйонів, а не до Кірєєва. А ще дуже красномовним є те, що Юля свідомо не бере собі нормального професійного адвоката, обходячись всіляким навколо політичним мотлохом. І справа навіть не в сумі гонорару – думаю, багато хто з спеціалістів був би готовий захищати Тимошенко безкоштовно, заради професійної гідності, репутації або просто світоглядного резонансу. Справа у тому, що для Юлі її суд – це не суд, а телевистава з нею у головній ролі, і не так важливо, хто зі статистів гратиме другорядну роль адвоката у цій постановці. Думаю, її влаштував би навіть випадковий перехожий, аби лишень не заважав цьому прекрасному шоу. Ще один цікавий момент: захист Тимошенко не вважає за доцільне викликати до суду Путіна та Міллера. Хоча її інтерес тут чітко простежується: якщо викликати Путіна до українського суду, то він буде довго сміятися, а тоді делікатно пошле Україну у пішу еротичну подорож. А між тим – час ітиме. Зараз вже очевидно, що Тимошенко намагатиметься з шумом і помпою затягнути розгляд справи до парламентських виборів і отримання недоторканості, а влада з Кірєєвим на вістрі і Януковичем за спиною – дати Юлі строк до старту парламентської кампанії, а ще краще у її розпал. То чому ж Юля не хоче бачити Путіна і Міллера у суді? При цьому вона планує закликати у якості свідка навіть омбудсмена Ніну Карпачову – давню куч містку, вірну псяку будь-якої, а тим більш нинішньої, влади. Який стосунок має Карпачова до газових угод – ніхто об’яснить не може (с), але її викликають. А зате Путіна – ні. Пояснення може бути лише одне: Юля боїться, що Путін хоч і не приїде, але розповість щось таке, від чого Юлі стане геть зле. Наприклад, уточнить деталі пропозиції Тимошенко обміняти газ на флот, про яку Владімір Владіміровіч уже якось заїкався перед журналістами. Та і взагалі – а раптом таки приїде? Чим чорт не жартує…

Автор: Володимир Йадороб

http://infocorn.org.ua/news/urn:news:2AF5DDD5

Досить гарно викладено, як вам думка?

19

Коментарі

121.07.11, 20:17

Кілька днів назад,випадково побачив по 5 каналу фрагменти суду.Був просто вражений хамською поведінкою Юльки!!!!

    221.07.11, 21:52

    У мене є цікаве продовження...

      322.07.11, 00:24

      До вас туго доходить видно.Але потім не нам має бути соромно як вам.

        422.07.11, 08:52

        А судді хто???????

          Гість: Вуйко Любко

          522.07.11, 11:46

          Цей суд, поведінка сонцеподібної на цьому суді, збіговище "ідейних" прихильників під печерським судом - це все ЦИРК НА ДРОТІ, причому настільки дешевий, що противно за ним спостерігати....
          Прихильники дами в білому з косою хочуть шоу - вони його мають.... Юлька без піару - то є пусте місце....

            622.07.11, 13:18Відповідь на 5 від Гість: Вуйко Любко

            1000000000000000000000000000%

              Гість: Вуйко Любко

              722.07.11, 15:54Відповідь на 6 від Julia Taneta

                822.07.11, 17:09

                Абсолютно згідний з автором.
                Хто б не був суддею, як би не поводився суддя і прокурору, але треба фактами довести що весь цей суд - фарс, а не робити цирк

                  922.07.11, 19:19

                    1022.07.11, 22:39

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна