хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

У Грузії немає ніякої потреби пам’ятати російську мову




В Грузії вже немає ніякої потреби в тому, щоб пам'ятати і вивчати російську мову, — заявив в інтерв'ю «Відлунню Москви» і грузинському телеканалу ПІК міністр культури Грузії Николоз Руруа, повідомляє сайт «Новини-Грузія» у вівторок 19 липня.

За словами міністра, це логічний результат тієї політики, яка зараз проводиться Росією відносно Грузії. «Поки цей абсурд, званий «окупацією» продовжуватиметься, відчуження буде тільки зростати», — сказав міністр.

При цьому Руруа підкреслює, що жодних проблем на цьому ґрунті між представниками російського і грузинського народів немає і бути не може. «У Грузії не було жодного конфлікту з російськомовними громадянами», —стверджує Руруа.
25

Коментарі

120.07.11, 22:58

О це я розумію!!! "...немає ніякої потреби в тому, щоб пам'ятати і вивчати російську мову..." Коли вже Українські політики це зрозуміють???

    220.07.11, 23:00

    Прикольний демотиватор.

      320.07.11, 23:05Відповідь на 1 від Brom_83

      О це я розумію!!! "...немає ніякої потреби в тому, щоб пам'ятати і вивчати російську мову..." Коли вже Українські політики це зрозуміють???Хіба що після нашестя чуми на їх весь рід (тих хто так не думає)

        420.07.11, 23:48

        Цап,... как цап,... Одним словом, грузинам ця мова дійсно вже без потреби. А кому потрібна мова окупанта, якого майже вигнано з рідної землі?

          521.07.11, 00:09

          Дуже неприємна зовнішність у цапа,на демотиваторі.

            621.07.11, 00:26

            Не погоджуюся. Мову ворогів потрібно знати. Але говорити своєю.

              анонім

              721.07.11, 01:55

              Російська мова була штучно виготовлена нашими , українськими вченими , та Ломоносовим .
              Навіщо нам погана копія , коли маємо оригінал ?
              Коли наші ригасто-Анальні це зрозуміють ?
              Світ все одно повертається до національних джерел .

                821.07.11, 09:59

                  921.07.11, 10:04Відповідь на 7 від анонім

                  Російська мова була штучно виготовлена нашими , українськими вченими , та Ломоносовим .
                  Навіщо нам погана копія , коли маємо оригінал ?
                  Коли наші ригасто-Анальні це зрозуміють ?
                  Світ все одно повертається до національних джерел .
                  Все штучно створене рано чи пізно руйнується, зникає, забувається! Вічним є тільки сама природа, і все, що нею, природою, ЗАКЛАДЕНО, НАРОДЖЕНО, СТВОРЕНО!!! .......... Українська мова, пісня, культура, традиції, тощо!

                    1021.07.11, 10:48Відповідь на 9 від Julia Taneta

                    http://www.youtube.com/watch?v=7VozjBeiOH8&feature=youtu.be
                    Московський столичний регіон, подивіться як живуть не вори-чиновники, а пересічні росіяни, це туди нас кличуть у союз? Дякую, мені і тут не пагано!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна