хочу сюди!
 

Маша

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

12 травня — вечір пам’яті жертв комуністичного терору

Запрошуємо українські національно — державницькі об'єднання на вечір пам'яті жертв комуністичного терору, жертв Биківні, який відбудеться у палаці ветеранів 12 травня о 16:00 за адресою Бастіонна, 11. В програмі 1. Оприлюднення документів відмови прокуратури та всіх інстанцій суду щодо переслідування КПУ за масові убивства мирного населення. 2. Виступи. 3. Художня частина: виконання політичного памфлету «Спалах на роздоріжжі». Вечір організований Меморіалом ім. В.Стуса, ветеранами — державниками за участю Української скаутської організації «Пласт». Їхати 14 тролейбусом та 62 автобусом до передостанньої зупинки Струтинського перед Ботанічним садом над Дніпром, а також метро до станції «Дружба народів», з лівого берега можна дістатись до «Дружби народів» 43 тролейбусом. Київське міське відділення ветеранів /державників/.

 

Джерело: Майдан

12

Коментарі

14.05.11, 10:16

А что КПУ уже тоже, как и КПСС убивает мирное население?

Как страшно жить... (с)

    24.05.11, 14:47Відповідь на 1 від Хайдер

    А хто настиме відповідальність? Чи має бути "как с гуся вода"?

      34.05.11, 14:50

      Трагічні події відбулись в Биківні

        44.05.11, 19:42Відповідь на 2 від Fred Perry

        А хто настиме відповідальність? Чи має бути "как с гуся вода"?У Вас странная для украинца привычка отвечать вопросом на вопрос. Вы, часом, не еврей?

        Конечно же, если КПУ совершает массовые убийства мирного населения, о чем лично я слышу впервые, то лиц виновных в этом необходимо привлекать к ответственности со всей строгостью закона.

          54.05.11, 23:34Відповідь на 4 від Хайдер

          Я українець КПУ чиїм правонаступником (шісткою) є?

            65.05.11, 08:05Відповідь на 5 від Fred Perry

            Я українець КПУ чиїм правонаступником (шісткою) є?К правонаступникам переходят активы и пассивы. То есть имущественные права и долговые обязательства. Криминальная ответственность к правонаступникам не переходит.

            То есть попытка привлечь КПУ как организацию либо отдельных ее членов к ответственности за преступления, совершенные членами КПСС, с точки зрения права является абсурдной.

              75.05.11, 10:51



                Гість: Румата

                85.05.11, 19:38Відповідь на 6 від Хайдер

                умный аднака!

                  95.05.11, 20:09Відповідь на 6 від Хайдер

                  Якщо неможливо їх КПУ засудити, то потрібно зовсім заборонити як наприклад фашизм тим паче що вони нічим не відрізняються.

                    105.05.11, 20:10

                    Слава Богу!!!
                    Дякую, друже!!!
                    А то за ганчірками красножопих зовсім забув, що є на Світі і справжні, не мальовані ветерани!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна