Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Маніфєст борьби.

Я Вам вот шо скажу. В странє война сама настояща. І кромє того фронта, на котором стрєляють, єсть єщо фронт інформационний - на котором пиздять.

То шо Ви мєня сєйчас читаєтє, скорєє всєго значіт шо Ви находітєсь на втором. І хотітє того ілі нє, но Ви в любом случає іграєтє на ньом свою роль. Нєкоториє питаються від етого спрятаться, іщут хорошиє, правільниє новості і такіх самих собєсєдніков... Ну, отдихать мозгом тоже надо, ето полєзно, но главноє нє застрять в паралєльной рєальності. Бо так можно й здохнуть от інфаркта, с бєзмятєжной улибкой ідіота на ліце і диркой во лбу.

Нєкоториє другіє питаються прінять бой, і вступають в борьбу з врагом. І я Вам вот нєпопулярну может вєщь скажу, уж ізвінітє, но врага надо убівать нахуй. Нє можетє пулєй в АТО - убівайтє с дівана словом. Гнобіть морально вату. Забудьте про ту хуйню, шо ми с німі братья, шо все закончиться і нам з ними снова жить. Когда все закончиться, то будуть жить ілі оні, ілі ми. І шота мнє подсказує, шо єслі ми вибєрєм роль задроченого інтєлєктуала, которий думає за сєбя і за того парня - то шансов у нас будєт мало.

Нє вступайтє з ватой в аргумєнтірованні дискусії. Только стьоб. Потомушо пєрєубєдіть обманутого можно, пєрєубєдіть обманщіка - нізя. Єслі к вам доїбеться на уліце бугай, аргумєнтіруя свой інтєрєс "хуя ти на мєня посмотрєл нє так?", то послєднєє шо надо в такой сітуациі дєлать - доказувать єму шо ви нє смотрєлі на нєго кріво. Це можно дєлать стоя над отпизженим трупом, но нікак нє раньше.

І да, прєдвосхіщая ту хуйню которую ви уже хотітє мнє напісать про то, шо нізя прєвращаться в ніх. Так я вам вот шо скажу - оні пєрвимі началі. Пиздіть вату нахуй.

Африкан Свиридович  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=366033283549235&set=a.337957996356764.1073741828.100004276996129&type=1

18

Коментарі

111.08.14, 00:19

    Гість: Старий Семен

    211.08.14, 00:26

    Кремлядська пропаганда стала настільки убогою і беззмістовною, що її вичислити дуже просто. Головна проблема на даний момент всередині. Є дуже багато діячів словесно-пказушного жанру, котрі намагаються зробити собі політичні дивіденди на теперішній ситуації.

      Гість: Старий Семен

      311.08.14, 00:27

      А вату таки треба пи***чити дрючком по плечах - тобто всіма доступними методами і засобами...

        Гість: чеБуран

        411.08.14, 01:49

        я тількі не розумію, нахєр ця нарочита безграмотність?
        це так швидше доходить чи чому? нахєр вподоблюватись рашисьтським безграмотним тролям?
        як мене оцінювала вчителька - 5/2 .

          511.08.14, 10:35

          ПиздИм і пИздим. Ніпадеццкі!

            611.08.14, 10:37Відповідь на 4 від Гість: чеБуран

            я тількі не розумію, нахєр ця нарочита безграмотність?
            це так швидше доходить чи чому? нахєр вподоблюватись рашисьтським безграмотним тролям?
            як мене оцінювала вчителька - 5/2 .
            Ну чого ти? Так прикольніше. Обридли вже правильності!

              711.08.14, 20:56

                811.08.14, 23:01Відповідь на 4 від Гість: чеБуран

                я тількі не розумію, нахєр ця нарочита безграмотність?
                це так швидше доходить чи чому? нахєр вподоблюватись рашисьтським безграмотним тролям?
                як мене оцінювала вчителька - 5/2 .
                Ви трохи заздрите своїй вчительці...

                  912.08.14, 21:53