Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

знову про те саме

Сергей Фомин
5 ч. ·


Я уже говорил тут, что буду писать либо то, что сам видел, либо то, что знаю от своих непосредственных знакомых. Так вот....
Наша соседка занимается разными благотворительными проектами. Последнее время дел у нее прибавилось в связи с.
Так вот, именно она привезла из Донбасса/Луганска часть тех детей-сирот, которых сначала угнали в Россию. Их не кормили три дня, пока они были там, тут несколько дней не могли каши наесться...
А в автобусе игрались автоматными гильзами....

Так я хочу сказать, чтобы в жопу шли, нет, даже на х№й пусть идут те, кто говорит, что на востоке действуют ополченцы-защитники своего народа...

https://www.facebook.com/mcserge/posts/679361952141765?fref=nf

13

Коментарі

17.08.14, 00:07

Підтримую автора!

    анонім

    27.08.14, 01:21

    Сирот угнали в Россию, кацапы их голодом морили, а потом украинская сердобольная, как все патриотички, соседка их накормила. А они гильзами игрались... Это из постатошной книжки для детей-патриотиков.
    И вывод из выступления президента Украины - в жопу и нах, тех, кто не с нам.
    Детки книжки такие читают и новыми октябрятами-пионерами становятся.

      37.08.14, 10:47

      гав-гав-гав!

        48.08.14, 04:58Відповідь на 3 від Міс Марпл

        гав-гав-гав!Глянув на рейтинг, а воно ПУСТОБРЕХ !!!
        Але це ж Ваш власний блог, що за садиські схильності у Вас?
        Чому Ви примушуєте відвідувачів Вашого блогу переступати через лайно недоумка ???
        Тролям же доплачують за срач у першій десятці коменті, хіба не знаєте???
        Завжди - завжди чистіть коменти від тролячого гівна, а перший десяток оберігайте мов великодній рушник!

        Щасти Вам Боже!

          58.08.14, 10:58Відповідь на 4 від Східняк

          Дякую за добрі слова!
          Не чищу каменти, щоб у відвідувачів була можливість тиснути кнопку "повідомити модератора", таким чином троля можна вигнати не з одного блогу, а одразу з сайту

            68.08.14, 16:13Відповідь на 5 від Міс Марпл

            ...Не чищу каменти, щоб у відвідувачів була можливість тиснути кнопку "повідомити модератора", таким чином троля можна вигнати не з одного блогу, а одразу з сайтуВи помиляєтесь, але це Ваше право...

              79.08.14, 00:25Відповідь на 4 від Східняк

                89.08.14, 00:35Відповідь на 5 від Міс Марпл

                Дякую за добрі слова!
                Не чищу каменти, щоб у відвідувачів була можливість тиснути кнопку "повідомити модератора", таким чином троля можна вигнати не з одного блогу, а одразу з сайту
                Так ви будете чекати роками. Є підозра, що власники можливо росіяни.

                  99.08.14, 00:36

                  Дякую за добрі слова!
                  Не чищу каменти, щоб у відвідувачів була можливість тиснути кнопку "повідомити модератора", таким чином троля можна вигнати не з одного блогу, а одразу з сайту
                  Так ви будете чекати роками. Є підозра, що власники росіяни.
                  щоб не було у Вас підозр http://ain.ua/2013/11/01/500429

                    109.08.14, 21:45Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    Дякую за добрі слова!
                    Не чищу каменти, щоб у відвідувачів була можливість тиснути кнопку "повідомити модератора", таким чином троля можна вигнати не з одного блогу, а одразу з сайту
                    Так ви будете чекати роками. Є підозра, що власники росіяни.
                    щоб не було у Вас підозр http://ain.ua/2013/11/01/500429
                    Це застаріла інформація. В цьому році він портал продав. Порошенко хотів у нього купити, але не вийшло.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна