Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Одного з керівників Правого сектору вбили прямо в СІЗО?

Андрія Білецького може вже не бути в живих.

Про це повідомив Голова Соціал-Національної Асамблеї Ігор Криворучко.

Провідник Соціал-Національної Асамблеї та Головний командир Організації “Патріот України” зник безвісти.

Керівництво 12-ї колонії запевняє що в них його немає, хоча в четвер мати Білецького була в нього на побаченні.

Головний Провід Асамблеї не виключає того, що Андрій вже може бути вбитий і якщо до завтрашнього дня його місце перебування і стан здоров’я не буде відомий обіцяють поновити активні дії.

Раніше ЗМІ повідомляли, що їм стало відомо від працівника колонії, що готується замах. Вбивство мають скоїти інші ув'язнені під виглядом побутового конфлікту. Проте, якщо їм не вдасться це зробити, то 17 лютого вбивство скоять конвоїри під виглядом припинення спроби до втечі.

Нагадаємо, очільника організації "Патріот України" Андрія Білецького відправили до колонії посиленого режиму № 12. За словами громадських діячів, метою влади було унеможливити керування організацією Білецьким з-за ґрат.

politic.kiev.ua

22

Коментарі

анонім

116.02.14, 04:19

Дай бог чтоб я был не прав... хотя не знаю что и лучше...
может он просто сделал свою работу и отправлен в отпуск на родину в Россию?

    216.02.14, 09:56

    пора адекватно діяти

      316.02.14, 15:41

      ты ошибаешься. Этот дедушка просто хочет показать что силовики тоже имеют небольшие зарплаты. Это думаю так и есть. основная к ним претензия что применяли (некоторые из них, как это следует из видео и показаний свидетелей) действия выходящие за пределы допустимых

        416.02.14, 15:47

        мда

          516.02.14, 17:46

          багато честы

            617.02.14, 00:08

            Рано звільнили адмінбудівлі...

              Гість: Dalia

              717.02.14, 03:45

              Дуже сумно читати таке.
              Виродки зовсім озвіріли.

                817.02.14, 14:23

                мусора - пидорасы