Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Фото на пам’ять. На довгу пам’ять...

«День»

16 вересня, у день 13-ї річниці від дня зникнення і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко написав на своїй сторінці у Facebook: «Бути вільним означає постійно приймати самостійні рішення, щоденно являти свою позицію. Все, що треба мафії — твоя байдужість і песимізм. Згадай в цей день про Георгія. І прийми рішення». Своє рішення Юрій Віталійович прийняв. Вже через кілька днів він взяв активну участь у Ялтинському форумі YES, організатором якого виступає сім’я екс-президента Леоніда Кучми, зокрема зять Віктор Пінчук.

Та найголовніше трапилося на самому саміті. Фотограф «Кореспондента» Наталія Кравчук зафіксувала момент — назвемо його кульмінацією примирення, — на якому Луценко та Кучма стискають один одному руки. «Ще одне історичне фото. Лідер «України без Кучми» і сам герой його активності. Не думайте, це не зал суду, це — конференція YES», — написала у себе на сторінці у Facebook Мирослава Гонгадзе. «Друзі зустрілися!» — прокоментував у соцмережі Олександр Мороз.

Повністю читати за посиланням

28

Коментарі

130.09.13, 02:01

    анонім

    230.09.13, 07:44

    У Югчіка це називається "політична доцільність". І не тільки у нього.

      330.09.13, 09:09


      Повністю читати за посиланням - посилання нема...
      Посилання День - фото...

        430.09.13, 09:15

        я цьому персонажу давно не довіряю.

          530.09.13, 11:26Відповідь на 2 від анонім

            630.09.13, 12:18Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола


            Повністю читати за посиланням - посилання нема...
            Посилання День - фото...
            Я тобі інше посилання дам.
            От кляті фріци, не поважають вони багатостраждальну тюлю.
            http://www.superillu.de/exklusiv/der-fall-timoschenko-und-die-ukraine-ein-land-am-zopf

              730.09.13, 14:18

                Гість: ЛемБой

                830.09.13, 20:10

                Колись вони у ВР лаптями кидали один в одного. Україна-без Луценка?

                  930.09.13, 21:33Відповідь на 6 від Julia Taneta


                  Повністю читати за посиланням - посилання нема...
                  Посилання День - фото...
                  Я тобі інше посилання дам.
                  От кляті фріци, не поважають вони багатостраждальну тюлю.
                  http://www.superillu.de/exklusiv/der-fall-timoschenko-und-die-ukraine-ein-land-am-zopf
                  Неофашисти....
                  А куди може за два роки хвора людина подіти 4 тонни продуктів та одягу???

                    1030.09.13, 23:06Відповідь на 9 від дТОЛЯізХорола


                    Повністю читати за посиланням - посилання нема...
                    Посилання День - фото...
                    Я тобі інше посилання дам.
                    От кляті фріци, не поважають вони багатостраждальну тюлю.
                    http://www.superillu.de/exklusiv/der-fall-timoschenko-und-die-ukraine-ein-land-am-zopf
                    Неофашисти....
                    А куди може за два роки хвора людина подіти 4 тонни продуктів та одягу???
                    На вечірки з Медведчуківськими хлопцями!? Її ув"язнення --- рАзвод для ЛОХІВ. А коли я знаю, напевне, що вся пенітенціарна система в Україні лежала під Медведчуком...і нічого не змінилося. Тобто "папа-пуЦя" дав чітке завдвння - зірвати асоціацію з ЄС. От і влаштували комедію "Юлє волю".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна