Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Істерія по-комуняцьки...

Комуніста Зубчевського ЗҐВАЛТУВАЛИ  не хороші націоналісти! Далі зеленим я від себе, чорним з новин УНІАН.

Як повідомляє сайт КПУ, за словами А.Зубчевского, 6 березня на засіданні комітету відбувся черговий конфлікт, пов'язаний з російською мовою, і в результаті він залишив засідання.

 Як сказав А.Зубчевский, «скандал стався під час моєї доповіді щодо проекту постанови Верховної Ради України про проведення парламентських слухань про удосконалення зовнішнього незалежного оцінювання».

«Як тільки я почав свою доповідь російською мовою, мене тут же перервали і зажадали перекладу (Як вони могли ?). Проти перекладу я не заперечував. Якщо вони хочуть робити вигляд, що не розуміють російської мови, то нехай перетворюють засідання в посміховисько. Однак націоналісти, яких в комітеті більшість (це взагалі ЖАХ), пішли далі - вони почали наполягати, щоб я в доповіді робив паузи, так як перекладач не встигає перекладати мої слова ( націоналюги, таки знущаються над бідними комуняшками)», - додав Зубчевський.

Зубчевский підкреслив, що після «тривалої перепалки» йому так і не дали доповісти проект постанови і у зв'язку з неможливістю здійснення подальшої своєї роботи  він покинув засідання комітету. 

«Як секретар комітету протокол засідання від 6 березня 2013 підписувати не буду, оскільки мені перешкоджали у здійсненні моєї діяльності, як народного депутата України, так і секретаря Комітету з науки і освіти. До тих пір, поки мені не дадуть можливість вільно говорити російською мовою, всі засідання комітету будуть нелегітимними і мого підпису на протоколах не буде », - заявив А.Зубчевскій.

32

Коментарі

111.03.13, 18:08

собака дика, заговорить мовою, або взагалі замовкне!

    211.03.13, 18:09

    усе, пропала Україна

      311.03.13, 18:11

      http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?nardep_hochet_zapretit_obrashhenie_ukraintsi&objectId=315991&lang=ru

        411.03.13, 18:44

        Нехай скаже "Спасибо", що його у Сибір не депортували (як робив його кумир - сралін).

          анонім

          511.03.13, 18:44

          Хай краще комуняка застрелиться -- світ краще від того стане.

            611.03.13, 19:00

            Ця потвора, до речі, навела не підтвержене інфо (я звертався до АП, там відповідно не змогли ні підтвердити ні простувати, врахуючи презумпцію невинності, інфо - не відповідає дійності) що Фаріон була комуністкою. Може пані Ірині треба припинити цяцькатися з цим сопляком, то починати тягати по судах?

              711.03.13, 19:20

              "і мого підпису на протоколах не буде », - заявив А.Зубчевскій"
              А може пора такого "робітничка" під сраку поганою мітлою?!!

                811.03.13, 20:05

                ...і всі ці знущання були на території раші.....

                  анонім

                  911.03.13, 20:46

                  "...і мого підпису на протоколах не буде" І красний флаг йому в ногу!

                    1011.03.13, 20:49

                    Дурдом.Взагалі не розумію наших законів.Як такі покидькі,що не знають державної,чи не бажають нею користуватись потрапляють до ВР..Не можу собі уявити щоб в парламенті Франції,чи в конгресі США,хтось буде доповідати закон китайською,чи турецькою.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна