Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Частина правил поведінки з жидами.

Гарна ідея - закривати єшиви, синагоги, розганяти єврейські суспільства і громади, заборонити як нацистські та установи іудомафіі. Ловить тих, хто приїжджає з засраіля і вести дізнання не брав участь в масових вбивствах скоєних терористичними організаціями типу ЦАХАЛ, якщо так - то на осику. Як свого часу робили англійці по відношенню до жидів терористів в Палестині - вішали.
Не зовсім зрозуміло чому в Нюрнберзі сіоністів не вішали, які дуже тісно спілкувалися з Гітлером і воювали проти англійців - відтягуючи на себе значні сили. З Гітлером сіоністи не воювали, з Гітлером сіоністи дружили і обіцяли дружити ще сильніше, якщо Гітлер визнає р. ісраль в Палестині.

Дійсно тут і повилазять, навіть ті жиди, хто на публіку бив себе в грудину і верещав що він росіянин в десятому поколінні.

Правила написані чудово. Можна ще додати


1. Закони про вбивство - розходження між убивством жида і вбивством не жида (вбивство жида вважається злочином менш тяжким).

2. Не можна порушити вихідні та деякі інші свята задля порятунку жида,жида рятувати не потрібно.

3. Нежид не повинен платити, якщо його бик заколов бика жида. А якщо, навпаки, бик жида забодал бика нежида, той повинен відшкодувати збиток.

4. Жиду не можна повертати те, що він втратив, зі співчуття чи симпатії до нього,до жида може бути тільки огида.

5. Якщо жид помилився в розрахунках не в свою користь (наприклад, дав більше здачі, ніж треба), йому не треба повертати.

6. Страти підлягає тільки той, хто вкраде у не жида, але не у жида.

7. Той, хто поб'є жида, не повинен компенсувати завдані збитки, у той час як жид, що побив не жида, підлягає умертвіння.

8. Обдурив жида в угоді (наприклад, продавши йому щось по безмірно завищеною ціною) не повинен йому компенсації.

9. Жида не можна призначити на царство або на який-небудь інший високий державний пост.

10. Той, хто паплюжить ім'я жидівки, не підлягає тілесному покаранню (яке покладається того, хто паплюжить ім'я не жидівської жінки).

11. Заборона «Та не зненавидиш в серці своєму» відноситься тільки до не жидівї; ненавидіти жида можна.

12. По відношенні до жида допускається помста і злопам'ятство, і заповідь «Возлюби ближнього, як самого себе» також не поширюється на жида.

13. Той, хто проходить повз жидівські могили, повинен сказати: «Сором і ганьба, щоб із вами, і т. д.».

14. Жиди подібні низькоутробним тваринами.

15. Бик, поранити рабиню-жидівку, прирівнюється законом до бика, поранити осла.

16. Тіло померлого жида не поширює (ритуальної нечистоти), і жид, що досягне мертвого тіла, не приймає ритуальну нечистоту - аналогічно тварині, торкнувшись мертвого тіла.

17. На не жида не можна лити масло помазання, а на жида можна, тому що він подібний худобині.

19. М'ясо тварини, зарізаного жидом, не можна використовувати в їжу - воно вважається брудним, отруєним, оскільки жид подібний худобині

20. «Плоть жидів - плоть ослів», і вони прирівнюються до тваринами.

21. "Кращий з жид - убий його, краща із змій - разможжи їй голову". (Талмуд, Тосафот)

22. "Жидів, що впали в колодязь, не слід рятувати, але в той же час їх не слід туди зіштовхувати, щоб вони там помруть і забруднять воду."

23. "Не стикався не жида в яму і не витягуй його звідти". Маймонід (законовчитель)
він же

23. "Що стосується жидів, з якими ми не воюємо ... заборонено їх вбивати, але заборонено і рятувати їх, якщо вони на межі смерті; якщо, наприклад, хтось із них впаде в море, його не слід рятувати, бо написано : "не стій в неробства над пролитою кров'ю ближнього твого"; але жид - не "твій ближній".
Це потрібно памятати кожному пересічному громадянину в усьому світі,ЖИД твій ворог.
26

Коментарі

123.02.13, 07:10

маячня

    анонім

    223.02.13, 07:41

    "Талмуд для гоїв".

      323.02.13, 09:29

      Як кажуть москалі,напіснова піром ні вирубіш тапаром....

        423.02.13, 10:43

        Про тому, не слід забувати, що жидів серед українців та росіян набагато більше, ніж серед євреїв, бо жид то не ознака національності, а стан душі...

          523.02.13, 11:48Відповідь на 2 від анонім

          випередив мене

            623.02.13, 14:13

              Гість: ZlaTitka

              723.02.13, 14:19

              хм... хвідки ж той вітер віє? може хтось признається добровільно?

                823.02.13, 16:03

                цікаво побачить реакцію жидів

                  923.02.13, 21:40

                  ось почитайте, як одеські жиди смакують тому, що колись Люіс розсік брову Кличку http://blog.i.ua/community/1764/1171677
                  це нормально ??
                  Ризикнув з ними посперечатись

                    1023.02.13, 22:39

                    Академічний тлумачний словник української мови дає визначення слова жид, жиди http://sum.in.ua/s/zhydy.
                    Це слово невід'ємно поєднанне з євреями. А тому я інакше ніж расизм сказане тут розцінювати не можу. В кожній нації є виродки. Наприклад http://blog.i.ua/community/1764/1171677. Але в кожній нації є й нормальні люди.
                    Тому давайте не будемо подобитися тим хто по смакує як б'ють Кличка.
                    Давайте будемо європейцями, якщо ми ними себе вважаємо. Давайте почнемо з себе.
                    Знаю багатьох євреєв і вони набагато кращі ніж деякі українці.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна