хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Попи відмовляються безкоштовно відспівувати загиблих у Кримську

Серед мешканців затопленого Кримська різко впала довіра і до церкви, - пише у своєму блозі відомий галерист Марат Гельман.

Людей просто вразило, що попи РПЦ відмовилися безкоштовно відспівувати загиблих.

Оскільки ті, хто вижив, опинилися зараз у такій ситуації, що не мають ані копійки грошей, щоб заплатити попам, покійні йдуть в останню путь без відспівування.

Жодна церква так і не дала притулок нікому з людей, що втратили домівки, не спромоглася розщедритися ні на їжу, ні на воду, ні на засоби гігієни.

Від церкви потерпіле місто не отримало ні крихти допомоги.

Патріарх Кирило відмовився розмістити хоч когось із постраждалих у себе в палаці, в якому не одна сотня кімнат, і який розташований недалеко від Кримська
За матеріалами: Ехо Москви
29

Коментарі

116.07.12, 14:48

якою мірою відміряєте - такою і вам відміряне буде

    216.07.12, 14:50Відповідь на 1 від Пробіотик

    якщо вони взагалі в щось вірять, то куплять собі індульгенцію.

      316.07.12, 14:54Відповідь на 2 від Fred Perry

      якщо вони взагалі в щось вірять, то куплять собі індульгенцію.хіба це я попам писав? це тим хто вірує в те, що за все неминуча розплата. а попи хай відповідають за себе самі, я їм не радник

        416.07.12, 15:00

        Церковь давно, особенно российская, не имеет никакого отношения к Богу. Ленин, когда изрек "религия - опиум для народа", знал о чем говорил. Да и последующее сотрудничество церковной верхушки со спецслужбами о чем-то говорит)не очень сами патриархи да митрополиты боятся гнева Господнего
        http://kp.ua/daily/100712/346269/ а бабушки все о душе думают - несут свои копейки "на храм"

          Гість: R0mmel

          516.07.12, 15:06

          расєйська "духовність"

            616.07.12, 15:24

            Комерція... нічого особистого...

              716.07.12, 16:10

              Я був би невимовно здивованим, якщо б трапилось навпаки, ба навіть не знав би що робить зі своїм світоглядом. А так - нормально, шо... РПЦ така РПЦ. Та й наші московськопатріархальні попи не кращі. Бачится мені, що все, до чого чи кого торкається Москва - починає гнить.

                816.07.12, 16:25

                Як то кажуть росіяни,- кому война, а кому мать родна. У людей горе, а церква лиш про прибутки думає. От і проявляє свою жирну попівську мармизу...

                  916.07.12, 16:35Відповідь на 5 від Гість: R0mmel

                  расєйська "духовність"Це не суто расєйска, це ширше. Це церковна взагалі. Церква віками на цьому стояла і стоїть. Десь більше, десь меньше, але отой заробіток і є її головною метою, і ніщо інше. Бог там ні до чого.

                    1016.07.12, 16:39Відповідь на 6 від Perovdupu

                    Комерція... нічого особистого...
                    "святі" ки_РИЛИ!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна