хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ciao Ciao Culona...

Це стаття в "New Statesman" (майже дослівний переклад)

ОРИГІНАЛ ТУТ >>>>> ТИСНИ

Який світовий лідер представляє найбільшу загрозу для світового порядку і процвітання? Іранський президент Махмуд Ахмадінежад? Неправильно. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху? Ні. Північної Кореї Кім Чен Ун? Неправда.

Відповідь на це --- лагідний "вентилятор опери" і колишній хімік, який обіймає  посаду протягом семи років. Так, перша сходинка належить  Канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, чиї рішення фінансової кризи в Європі - або їх відсутність - довели континент, і, можливо, світ, до  краю другої Великої депресії. "Всесвітній банк попереджає, що євро може викликати колапс та світову кризу". 

"Il Giornale" представили статтю, із задоволеними італійськими футболістами і надписом "Ciao Ciao Culona", що приблизно перекладається як "Прощавай, жирна дупа". У свою чергу так само некультурно щодо Ангели Меркель висловилась і газета "Libero", котра одну зі своїх робіт назвала "Vaffan Merkel", що означає "Пішла ти на х**, Меркель".

Я не можу не погодитись з вищезгаданими виданнями!

Не їдь Меркель в Україну. Ти тут не бажаний гість! Цілуйся і надалі з путіним --- вЄлікім ДЄРЬМОкратом...Ви варті одна одного!!!

І вітаю всіх з тим, що у ФІНАЛІ ІТАЛІЯ ТА ІСПАНіЯ!!! (ще було б краще, якби Україна)  

19

Коментарі

130.06.12, 01:56

Італійцькі класно розбомбили...
Цікаво було б побачити поряд європейську сучку поряд з сучьонком..
Німці перемогли у другій.......

    230.06.12, 02:02

    а я вболівала за німеччину (бо багато що зв"язує з цією країною), тому засмутилась коли німеччина програла..відчула себе повним лузєром (ті за кого я вболівала в чвертьфіналі - вдули, тепер я ні за кого. за хороший футбол. не більше)
    німці наразі ведуть дуже дурну політику щодо України, вона не може нас не обурювати, але меркелиху німці люблять...

      330.06.12, 02:06Відповідь на 2 від Зося Квітнева

      Вже не дуже! Як показують останні події, Вона стрімко втрачає симпатію німців!

        430.06.12, 02:38

        Напевно в неї вилазить ГДРівське походження. Вона там під час навчання в універі була комсомольською активісткою. Хоча, по великому рахунку, це нічого не значить...

          Гість: Вуйко Любко

          530.06.12, 03:23Відповідь на 4 від Танк_

          Напевно в неї вилазить ГДРівське походження. Вона там під час навчання в універі була комсомольською активісткою. Хоча, по великому рахунку, це нічого не значить...Те, що Міллер в газпромі, звичайно ж, теж абсолютно нічого не значить...

            630.06.12, 11:14

            Вболівав за Їталію.Радий,що німці вилетіли.Меркель

              730.06.12, 11:27

              Нового ворога знайшли
              Щодо Німечиини - то у мене родичи у Гамбургу живуть. Про Меркель лише хороше розповідають. В Україну повертатися не збираються з "гомодиктатури"

              Що цікаво, уся антинімецька компанія розпочалася, після того, як Меркель перша з світових лідерів, заявила що в Україні диктатура.

                830.06.12, 11:51

                Не ведіться на ці замовлені статі!
                Меркель винна у європейській кризі?! Шукайте винних в іншому місті - на острові Джекилл! - http://golos-ameriki2.livejournal.com/163046.html
                А що до газети "Libero" - то нічого дивного - і Греція і Італія і Іспанія і Португалія - всі вони мають однакові симптоми своїх фінансових справ. А Італія потребує значно більшої фінансової допомоги а ніж Греція, а Німеччіна (Меркель) як раз і відмовляє у цій допомозі.
                Такова селява...
                А що до товаришування Німеччіни з Росією - так це вже історична традиція... )))
                Нам ближча по духу Франція - вот з ким нам варто ТАК САМО товарищувати!!!

                  930.06.12, 11:54Відповідь на 7 від Lюмен

                  Нового ворога знайшли
                  . уся антинімецька компанія розпочалася, після того, як Меркель перша з світових лідерів, заявила що в Україні диктатура.

                  Підтримую!

                    1030.06.12, 12:09Відповідь на 7 від Lюмен

                    А що ж про рашку, про ъхню диктатуру не муркне???
                    Там журналыстыв вбивають, національні меншини гноблять, опозицію реально знищують, а не бавляться у "кішки-мишки", як у нас!
                    Щодо подвійних стандартів? Чи бабуля на одне око не добачає, на одне вухо не дочуває? Кремль вАна не бачить, а Україну з Білоруссю порівнює? Ви себе почуваєте під диктатом. Ну то поїдьте у каТСапстан і голосно скажіть, що Путін ДЕБІЛ............Де Вас шукатимуть через добу?????????????? А в Україні ми можемо собі дозволити і не таке про владу казати!
                    Переконайте мене у протилежному!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна