хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Шахраї знайшли один одного.

МММ-2011 виступила спонсором заходів Партії регіонів. Чи означає це, що лохотрон Мавроді стане лохотроном Партії регіонів?

 

У п'ятницю та неділю в Іллічевську на Одещині провели масові заходи під патронатом Партії регіонів, зокрема виступи музикантів у клубах міста. Організувала їх, як повідомляють афіші, Партія регіонів, а спонсором  концертів виступила кампанія Сергія Мавроді МММ-2011. Інформацію про це поширюють у соцмережі.

Як відомо, діяльність цієї фінансової піраміди в Україні призупинена. Але організатор фінансової піраміди Сергій Мавроді повідомив про створення МММ-2012. Він призвав вкладників ходити по квартирах і збирати кошти на його новий проект МММ-2012.

Логічно виникає запитання: це  "лопухнулися" на Одещині, коли в спонсори своїх заходів взяли організатора фінансової піраміди? Чи цю передвиборчу кампанія ПР, спонсоруватиме, зокрема,  "лохотронщик"? Якщо так, то що Сергій Мавроді вимагатиме навзамін  від Партії регіонів?

(с)

23

Коментарі

Гість: Муравская

129.06.12, 14:36

Кругом одни шахраї.....

    анонім

    229.06.12, 14:53

    Вівці йдуть за цапом-провокотором не тому, що вони лохи, а тому що --- вівці!

      329.06.12, 15:01

      Наш народ этот аферист ничему не научил, опять люди попались на его "удочку".. очень печально..

        429.06.12, 16:16

        Я коли по телевізору бачу передвиборчі ролики ПР і Королевської, то згадую Льоню Голубкова... Так у них все добре і так казково, зашибісь!

          529.06.12, 17:04Відповідь на 4 від Julia Taneta

          Я коли по телевізору бачу передвиборчі ролики ПР і Королевської, то згадую Льоню Голубкова... Так у них все добре і так казково, зашибісь!
          http://photo.i.ua/user/2228263/253597/7238243/

            629.06.12, 17:31Відповідь на 4 від Julia Taneta

            старая музыка

              829.06.12, 20:44

              МММ і ПР - блізнєци братья.

                929.06.12, 20:53Відповідь на 4 від Julia Taneta

                Я коли по телевізору бачу передвиборчі ролики ПР і Королевської, то згадую Льоню Голубкова... Так у них все добре і так казково, зашибісь!Блін,я сам мало вчора не впав,коли побачив ролик з "новим наривом,ой-проривом "Україно вперде,ой- вперед"....І ця не може вивчити українську.
                Не вірю ,що такі ляльки щось здобудуть.Люди будуть тупо за дятлів - http://bbc2.co.cc/index.php/suspilstvo/item/82

                  1029.06.12, 21:03

                  нарешті ПР настане капєц!

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    3
                    попередня
                    наступна