хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Прогноз політпогоди на 5 червня

Для початку АНОНС  від Андрія Парубія: 

5 ЧЕРВНЯ О 9.00 – ПРИХОДЬ ПІД ВЕРХОВНУ РАДУ (з боку комітетів, вул. Грушевського 18/2) щоб змусити депутатів ЗАЙНЯТИСЬ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ! Кияни! Прийдіть і приведіть друзів та родичів. Важлива кожна людина. Мешканці інших міст – хто може, їдьте до Києва. Хто не може – виходьте 5 червня на протест у Вашому місті. Залиште вдома, все що нас роз'єднує – різницю в мові і вірі, партійності чи походженні. Беріть державні прапори і виходьте на захист єдності нашого спільного дому – України. Наш обов'язок – зупинити небезпечну провокацію і відстояти громадянський мир!

Від себе!

Той, хто був під ВР у день прийняття Харківських угод (а я там була!) хотіла б нагадати: навколо паркану Верховної Ради стоятимуть ПРОПЛАЧЕНІ АКТИВІСТИ на підтримку "расєйского дЄржавного" з плакатами і палатками. Далі КІЛЬЦЕ з озброєних і "заскафандрованих" ОМОН_івців, які надійно охороняють цих "торговців совістю"... Далі вже МИ. Нас не пускають пройти до "вбиральні", до машини швидкої допомоги... Ми оточені щільним кільцем церберів у погонах...

Якщо такий прогноз когось ЛЯКАЄ, краще залишайтеся дома!

Я завтра буду там. Мені за певних обставин вже ламали фотокамери двічі... Але я, дуже сподіваюсь, що зможу зробити пристойний фотозвіт! 

Я не можу вчинити по-іншому. Це наша мова (моя і моїх рідних) , це наша історія і сьогодні ми її ПИШЕМО, це Наша Україна і наша Свобода!!!

Слава Україні!

37

Коментарі

14.06.12, 17:38

Розіслав.

    24.06.12, 17:51

    розіслав

      анонім

      34.06.12, 18:37

      Розсилаю.

        44.06.12, 19:28

        спасибо за информацию!!

          54.06.12, 19:46

            64.06.12, 19:46

            прикол в том, что за забором....будут смотреть и смеяться.....причем все участники голосования.....им мы до того места, главное пропиарится

              74.06.12, 19:55

              А НАМ МОВА - не до одного місця! ... хай мойші росіяфікують Ізраїль!Молодь сама робить свій вибір, на користь Рідної, а все інше це піар влади, котру треба міняти повністью , на всі 100%

                84.06.12, 20:26

                Розсилаю.

                  94.06.12, 20:50

                  Розповсюдив. Шкода що я вже не в столиці

                    анонім

                    104.06.12, 20:54

                    Буду!!!Обов"язково!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна