хочу сюда!
 

Александра

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-49 лет

Знову мова

Читаю:

«Програма ВО "Свобода" (чинна)

Розділ V. Інформаційний простір, освіта і наука. Збереження ідентичності та розвиток культури

5. Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів».

А прибалтійці пішли зразу ввели іспит з історії і мови для громадян. Бажаєш стати ГРОМАДЯНИНОМ? Складай іспит. Не бажаєш, чи не годен, отримай справку мешканця. Можеш жити, працювати, але обирати будь-кого – зась.

Люди себе поважають, і ніколи до влади в них не добереться така чума, як колісниченки, симоненки, азарови, тігібки, табачники, вітренки, литвини, морози і т.п., і т.і..

Тому і економіка в них працює, бо при владі не сидять розумники, що власну кишеню плутає, коли це вигідно, з державною. А мільярдні кошти отримані з МВФ там не витрачають на червоні прапори, на підтримку мови сусідньої держави, та на подарунки собі любим, на катування власних громадян. Може досить!?

Крім того, там державний бюджет не витрачають на гнид, що не вилазять з коментарів підтримуючи абсолютно нікому не потрібний закон, який ще дошкульніше очистить українській бюджет. І закордонна частина нація гордиться власною Прабатьщиною, і не стоїть на роздоріжжі, що робити. Найняти пару кіллерів, з науковою метою, чи «прославитися» такою заявою, що нагадує «останнє китайське попередження», як Всесвітній конгрес українців. http://censor.net.ua/news/207888/vsemirnyyi_kongress_ukraintsev_prizyvaet_ne_trogat_ukrainskiyi_yazyk

 

15

Комментарии

15.06.12, 12:38

Так ета же фсьо фашісти прідумалі, ета нє лібєрастічьна, нє талєрастна!

  26.06.12, 09:44

  "Бажаєш стати ГРОМАДЯНИНОМ? Складай іспит. Не бажаєш, чи не годен,
  отримай справку мешканця. Можеш жити, працювати, але обирати будь-кого – зась."

  Прибалтам шана та повага.

   36.06.12, 19:52

   Я обома руками за.

    428.06.12, 15:06Ответ на 1 от Fred Perry

    Закон про мови

     528.06.12, 15:06Ответ на 2 от RnR

      628.06.12, 15:07Ответ на 3 от Korsar-K