О сообществе

Головною метою Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і, таким чином, забезпечить безупинний розвиток української нації.
Вид:
краткий
полный

Свобода

Призначення Ботнара саботується у Кабміні

  • 12.05.14, 15:33


Призначення заступником голови Черкаської ОДА “свободівця” Юрія Ботнара саботується, бо ж є невигідним для “тулубівців”, які плекають надію повернутися у владні кабінети.

Таку думку у своєму фейсбуку висловив народний депутат Леонід Даценко.

Десь у коридорах Кабінету Міністрів “загубились” документи щодо призначення заступника голови Черкаської ОДА Юрія Ботнара, головного свободівця нашої області.Чомусь це призначення заблоковане, хоч решту заступників уже призначили, а документи подавались практично одночасно, – написав Даценко. – Дивно, чи не так? Хоча якщо подивитись, на те, з яким ”скрипом” ідуть призначення голів райдержадміністраціі в області, то нічого дивного немає. Вимальовується цілком логічна і дуже неприємна картина: комусь у Кабміні дуже не хочеться, щоб люди, підтримані громадою, зайшли у владу. Або хтось чекає хабарів за ці призначення. У Шполі активні люди навіть поставили на майдані скриньку: ”На хабар за призначення нашого народного голови райдержадміністраціі”.

Даценко повідомив, що група народних депутатів, у тому числі й він, підписали звернення щодо відставки міністра Кабінету Міністрів Остапа Семирака, оскільки за процес призначень відповідає він, а процес цей іде не просто незадовільно, він саботується.

http://dzvin.org/pryznachennya-botnara-sabotujetsya-u-kabmini-datsenko/

А на Хрещатику, а на Грушевського...

  • 30.03.14, 19:47

Ви не маєте доступу до матеріалів, Для отримання доступу вам потрібно зареєструватися та передплатити користування сайтом


© Усі права захищено. Інформація, яку розміщено на сайті www.golos.com.ua, є власністю редакції газети "Голос України". Будь-який передрук чи будь-яке інше поширення зазначеної інформації здійснюється за попередньої згоди керівництва редакції. Під час цитування інформації, розміщеної на сайті, посилання на газету "Голос України" обов'язкове.

http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=321794

"Свобода" відкрила XXVIII з’їзд

  • 29.03.14, 17:18


Усеукраїнське об’єднання "Свобода" відкрило XXVIII з’їзд.

Про це повідомляє прес-служба політсили. 

На заході планують висунути кандидата у президенти від партії.

На з’їзд прибуло 568 з 570 делегатів із 24 обласних організацій, з Києва, Севастополя та АР Крим. Головою з’їзду обрали лідера "Свободи" Олега Тягнибока, секретарем – Марію Хрущ.

Перед початком роботи з’їзду учасники вшанували пам’ять героїв Небесної сотні.

http://tvi.ua/new/2014/03/29/vo_svoboda_vidkryla_xxviii_zyizd


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
36
предыдущая
следующая