хочу сюда!
 

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

Якщо "Свобода" не набере 5% на опозиційної більшості не буде.

Народний депутат України 6-го скликання, член ВО "Батьківщина" Юрій Гнаткевич зробив заяву, в якій закликав опозицію не дозволити владі "притримати" Всеукраїнське об'єднання "Свобода" на шляху до Верховної Ради України. За його словами, в разі непроходження "Свободи" до парламенту ідея створити опозиційну нинішньому антиукраїнському режимові більшість приречена на провал.

За словами Юрія Гнаткевича, поки що зберігається інтрига, хто зуміє сформувати більшість у майбутньому парламенті – об'єднані опозиційні сили чи Партія регіонів разом зі своїми сателітами. Успіх у забезпеченні опозиційної нинішньому антиукраїнському режимові більшості, на думку депутата, залежить від результату ВО "Свобода". Він, зокрема, зазначив: "Те, що низка представників "Свободи" потрапить до парламенту через мажоритарні округи, сумніву не викликає. Але доля не тільки "Свободи", а й усіх опозиційних сил, а значить, і доля наступного парламенту залежатиме від того, чи подолає "Свобода" прохідний бар'єр. Якщо вона не набере 5% голосів, на створенні опозиційної більшості у Верховній Раді можна буде поставити хрест! Такий "подарунок" владі зменшить загальну кількість опозиційних депутатів на два десятки "багнетів" та залишить поза парламентом Олега Тягнибока.

Результат "Свободи" став нині головним болем для провладних виборчих технологів. А ось чи стало це головним болем для штабу Об'єднаної опозиції "Батьківщина" – залишається важливим запитанням. Тому кожен український виборець, який не підтримує нинішню владу, мав би вже зараз подумати, як йому правильно підтримати опозицію. Якщо "Батьківщина" чи "УДАР" отримають на кілька мандатів менше, великою бідою для України це не стане, але якщо "Свободу" "притримають – це стане трагедією для всієї опозиції, а отже, для всієї української національної перспективи: пануванню кримінального космополітичного капіталу не буде в Україні кінця, а все, що поки лишається в нас українського, буде згодом замінено російським. У цьому ж контексті варто було би проявити національну свідомість та зійти з виборчої дистанції на користь "Свободи" лідерам тих партій, яким усі соціологічні дослідження уже вкотре більше одного відсотка рейтингу не обіцяють. Оскільки чекати такого вчинку від них не доводиться, над ситуацією слід добре поміркувати тим українцям, які збираються віддати свої голоси партіям "Наша Україна", "Собор" та УНА–УНСО" – зазначив народний депутат, член Об'єднаної опозиції ВО "Батьківщина" Юрій Гнаткевич.
Прес-служба ВО "Свобода"

А це на закуску http://www.svoboda.org.ua/media/video/033257/

33

Комментарии

14.10.12, 11:45

якщо спочатку не підтасують, і не відчикрижать від свободівського результату 10%, то потім в парламенті перекуплять всих отих "впєрдєйців", "ударників" і т.д. і більшість Регіони собі таки зформують

  24.10.12, 11:48Ответ на 1 от R0mmel

  впєрдє там ще не перебувають, хоча натаха базарить ніби вже своє кодло провела
  а результат захищати потрібно буде!

   аноним

   34.10.12, 12:01

   Цікаве спостереження настроїв наших місцевиї БЮТівців -- патріотично налаштовані готові підтримати Свободу, українофоби, а таких серед бютівців достатньо, категорично проти.
   А взагалі, посил правильний -- без потужної фракції Свободи жодної принципової опозиції у ВР не буде. Так і будуть продовжуватися торги і "розводи котят".

    44.10.12, 12:22

    Без "Свободи" ми знову отримаєм продажних тушок

     54.10.12, 12:33Ответ на 4 от serg020777

      64.10.12, 12:34Ответ на 3 от аноним

      головне щоб ВСІ це розуміли!

       74.10.12, 14:52

       Ну от скажіть людоньки добрі, навіщо преться на вибори бувший полум"яний комуніст Віктор Ющенко

        84.10.12, 15:01

        Свободное волеизъявление является для нас, братья, священным долгом перед отечеством.
        И мы помним о том что правитель наш президент В.Ф.Янукович в День Свободы наградил за молтвенные труды орденом "Свободы" блаженнейшего Владимира - митрополита Киевского и всея Украины !

         94.10.12, 15:10Ответ на 3 от аноним

         ...Так і будуть продовжуватися торги і "розводи котят".Маю обґрунтовану підозру, що саме цього їм і треба. А Свобода мов кістка в горлі - і пр-астам і оо-шникам.

          аноним

          104.10.12, 15:16Ответ на 9 от Perovdupu

          ...Так і будуть продовжуватися торги і "розводи котят".Маю обґрунтовану підозру, що саме цього їм і треба. А Свобода мов кістка в горлі - і пр-астам і оо-шникам.Так і є. Інакше чому БЮТ свій сайт Антвос не закрив і досі?

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           предыдущая
           следующая