хочу сюда!
 

BESTиЯ

36 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 32-43 лет

Олег Тягнибок відвідав Хмельниччину.

Олег Тягнибок: Ми перенесемо у парламент системний, дисциплінований та ідейний спротив діям антинародного режиму

6 березня 2012 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок з робочим візитом вчергове відвідав Хмельниччину. Лідер націоналістів взяв участь у звіті депутатської фракції ВО "Свобода" у Нетішинській міській раді. Від її імені звітував Олександр Марчук. Він розповів про ініціативи "Свободи" у міській раді, пропозиції, озвучені депутатські запити, надіслані в різні інстанції звернення та заяви. Спілкуючись з мешканцями Нетішина, Олег Тягнибок наголосив, що депутати від "Свободи" у місцевих радах активно відстоюють інтереси громади та захищають інтереси простих людей. Завдання захищати інтереси простих українців та побороти антинародний режим Януковича стоятиме і перед фракцією "Свободи" у парламенті. "Ті місцеві ради, де "Свобода" має більшість – це зразок організованого спротиву антиукраїнським силам. Такий організований системний, дисциплінований та ідейний спротив ми перенесемо у парламент. Сподіваємося, що разом з нами будуть інші опозиційні сили, з якими ми вже зараз координуємо роботу, налагодили співпрацю, плануємо висувати спільних кандидатів на мажоритарні округи та готові захистити вибір людей на виборах у жовтні 2012 року", - сказав Олег Тягнибок. Відповів також Олег Тягнибок на запитання мешканців Нетішина. Вони, зокрема, стосувалися спільних дій опозиції на виборах до парламенту, акції протесту проти режиму. Цікавою та плідною стала зустріч очільника "Свободи" з мешканцями Шепетівки. Тут, у переповненій залі, спілкування тривало понад три години. На початку зборів перед громадою за депутатську діяльність звітував голова Шепетівської міської "Свободи" Богдан Одуд. Олег Тягнибок розповів присутнім про діяльність депутатів від "Свободи" у місцевих радах, програмові засади та конкретні кроки щодо розвитку сільського господарства, досягнення енергетичної незалежності України, вироблення вигідної для України зовнішньої політики. Значну увагу приділив очільник націоналістів і першим законодавчим ініціативам свободівців у Верховній Раді України. "Насамперед, це закон про імпічмент Президента, постанова про відставку уряду Азарова–Тігіпка, новий справедливий Податковий кодекс, закони про заборону торгівлі землею та приватизації стратегічних підприємств, кодекс законів "Про вибори" за пропорційною системою з відкритими виборчими списками", - сказав лідер націоналістів. Розповів очільник "Свободи" і про провокації та репресії проти свободівців, як опозиційної сили. "Використовуються потужний арсенал оббріхування, перекручення фактів. Для цього залучаються підручні ЗМІ, правоохоронні органи. Партія влади розуміє, вона програє вибори, вона намагається підірвати довіру до "Свободи" з боку людей. Діють, як колись діяли нкведисти проти повстанців – провокації, брехня, залякування, репресії, намагання підірвати авторитет. Та "Свобода" вистоїть і обов'язково переможе, бо за нами підтримка людей", - сказав він. Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/028316/

22

Комментарии

17.03.12, 12:08

ета он за дєньгі януковічя так распінаєца! і імпічьмжнт януковічю за єво же дєньгі сабралса дєлать

  27.03.12, 12:11Ответ на 1 от Fred Perry

  ета он за дєньгі януковічя так распінаєца! і імпічьмжнт януковічю за єво же дєньгі сабралса дєлатьЗараз світлину додам.

   37.03.12, 13:25

   "Використовуються потужний арсенал оббріхування, перекручення фактів. Для цього залучаються підручні ЗМІ, правоохоронні органи. Партія влади розуміє, вона програє вибори, вона намагається підірвати довіру до "Свободи" з боку людей. Діють, як колись діяли нкведисти проти повстанців – провокації, брехня, залякування, репресії, намагання підірвати авторитет. " - Добре помітно останнім часом.

    47.03.12, 13:32Ответ на 3 от дТОЛЯізХорола

    "Використовуються потужний арсенал оббріхування, перекручення фактів. Для цього залучаються підручні ЗМІ, правоохоронні органи. Партія влади розуміє, вона програє вибори, вона намагається підірвати довіру до "Свободи" з боку людей. Діють, як колись діяли нкведисти проти повстанців – провокації, брехня, залякування, репресії, намагання підірвати авторитет. " - Добре помітно останнім часом.Зверни увагу як ПеРдунцям в цьому дехто з апазіціі допомагає. Там де ПРимати не допрацьовують, апазіціанєри увагу обовязково звернуть. Ну а вже команди "фас" для них святе діло виконати!

     57.03.12, 13:41Ответ на 4 от я Бандерівець

     "Використовуються потужний арсенал оббріхування, перекручення фактів. Для цього залучаються підручні ЗМІ, правоохоронні органи. Партія влади розуміє, вона програє вибори, вона намагається підірвати довіру до "Свободи" з боку людей. Діють, як колись діяли нкведисти проти повстанців – провокації, брехня, залякування, репресії, намагання підірвати авторитет. " - Добре помітно останнім часом.Зверни увагу як ПеРдунцям в цьому дехто з апазіціі допомагає. Там де ПРимати не допрацьовують, апазіціанєри увагу обовязково звернуть. Ну а вже команди "фас" для них святе діло виконати! Робота така - знищувати: спочатку Майдан,тепер опозицію...

      67.03.12, 13:46Ответ на 5 от дТОЛЯізХорола

      Зверни увагу як ПеРдунцям в цьому дехто з апазіціі допомагає. Там де ПРимати не допрацьовують, апазіціанєри увагу обовязково звернуть. Ну а вже команди "фас" для них святе діло виконати! Робота така - знищувати: спочатку Майдан,тепер опозицію...А головне завдання -- знищити Україну.

       77.03.12, 13:53Ответ на 6 от я Бандерівець

       Зверни увагу як ПеРдунцям в цьому дехто з апазіціі допомагає. Там де ПРимати не допрацьовують, апазіціанєри увагу обовязково звернуть. Ну а вже команди "фас" для них святе діло виконати! Робота така - знищувати: спочатку Майдан,тепер опозицію...А головне завдання -- знищити Україну. І збудувати новий Ізраіль.

        Гость: modus vivendi

        87.03.12, 13:55

         97.03.12, 16:00Ответ на 7 от дТОЛЯізХорола

         Зверни увагу як ПеРдунцям в цьому дехто з апазіціі допомагає. Там де ПРимати не допрацьовують, апазіціанєри увагу обовязково звернуть. Ну а вже команди "фас" для них святе діло виконати! Робота така - знищувати: спочатку Майдан,тепер опозицію...А головне завдання -- знищити Україну. І збудувати новий Ізраіль. МОЛОДЕЦЬСлава ІСУСУ ХРИСТУ http://blog.i.ua/user/2689697/ЩАСЛИВО http://blog.i.ua/user/4400999/Слава УКРАІНІ

          107.03.12, 21:08Ответ на 1 от Fred Perry

          І нє гаварі. Он Бондарєнко чьотко сказала что оні кагда захотят - тогда і залучат Свободу к сєбє.
          P.S. Цікаво, а чому Бондаренко так скромно? Ще б заявила що коли треба буде то і республіканську партію США залучить

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая