хочу сюда!
 

Твоє Сонце

46 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 41-57 лет

Націоналісти поширюють партійну пресу.

Річницю проведення референдуму про незалежність України слов'янські свободівці відзначили агітаційною роботою

1 грудня 2011 року Слов'янська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" змонтувала партійний намет у мікрорайоні Артема. Націоналісти поширювали свободівську газету, вітали земляків з пам'ятною датою, запрошували їх до розмови.

"Приємно було, що нас, наш намет і газети люди вже впізнають, – говорить свободівець Сергій Лілеєв. – Деякі слов'янці вже роблять свої зауваження чи уточнення до матеріалів газети ВО "Свобода" попередніх номерів, а значить – читають уважно. На вітання з 20-ю річницею проведення референдуму про незалежність України почули цілий перелік негараздів, з якими стикаються люди. Однак спогади про Совєцький Союз та бажання до нього повернутися – поодинокі. Трапився прикметний випадок. До намету одночасно підійшли два чоловіка і взяли газети. Літній чоловік сказав, що зараз стало краще жити, бо Янукович добавив до пенсії 20 грн., а Ющенко в 2002 добавляв по 50 копійок. Ми уточнили: Ющенко-бо став Президентом в 2004. Розмову перервав другий чоловік: "Гордість треба хоч якусь мати. Тягнибока треба – він порядок наведе!". На цьому і розійшлись".

Заступник голови обласної організації ВО "Свобода" Михайло Нечипоренко пояснював слов'янцям, що українська нація продовжує свій шлях до свободи і незалежности: "Наші предки вважали, що краще загинути в бою з ворогом, ніж потрапити в полон і померти рабом. Проте воля до життя і неспроможність себе захистити змусили більшість українців терпіти століттями рабське ярмо. Можемо згадувати якісь приємні моменти для українців при польській окупації чи австро-угорській, чи московській, проте окупант - завжди окупант. Тому українські лицарі духу завжди бажали свободи своїй нації, ставали на шлях боротьби за незалежність України. Наші предки казали: "За свободу платять кров'ю". Тому здобуття у 1991 році незалежности України шляхом референдуму багато хто сприймає як бутафорну перемогу. Бо українці так і не прийшли до влади в Україні, на разі влада – окупаційна, а тому боротьба триває.

Українці мають усвідомити: проблема – не в незручностях і труднощах, а в тому, хто дає цьому раду і для чого. Адже коли молода сім'я вирішує жити окремо від батьків, проблем у їхньому житті не меншає, проте молоді радо господарюють самі. Так і ми – не боїмося труднощів і негараздів. Ми хочемо бути господарями у своїй, Богом даній країні".

Прес-служба Донецької обласної організації ВО "Свобода"
28

Комментарии

12.12.11, 14:33

  аноним

  22.12.11, 14:41

  а зачем?

   аноним

   32.12.11, 14:47

   щоб манкуртизм і зрадництво не плодились

    аноним

    42.12.11, 14:48

    Молодці!

     Гость: lkjmn

     52.12.11, 14:57

     Добре, що "Свобода" діє. Давно їй час діяти і діяти більш активно!

      Гость: modus vivendi

      62.12.11, 15:04

       72.12.11, 15:28Ответ на 5 от Гость: lkjmn

       Добре, що "Свобода" діє. Давно їй час діяти і діяти більш активно!Так! Тягнибок - ТАК!
       Треба роздавати людям кулемети й автомати.
       Щоб кожний українець мiг вийти до влади з кулеметом й стучати прикладом по асфальтовi до тих пiр, поки у влади не розболиться голова, й вона не вiддасть все народовi.

        82.12.11, 15:28Ответ на 3 от аноним

        щоб манкуртизм і зрадництво не плодилисьКожному москалевi в хату - по українцю!

         Гость: lkjmn

         92.12.11, 15:32Ответ на 7 от CKB

         Ти ще живий?

          102.12.11, 15:36Ответ на 3 от аноним

          щоб манкуртизм і зрадництво не плодилисьТак для этого не листовки надо раздавать, а презервативы.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая