хочу сюда!
 

Наталья

37 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 34-40 лет

Реакція бандоохоронців не забарилася...

"Співробітники міліції взяли в кільце й перекрили рух 100 учасників акції протесту проти політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на Михайлівській площі в Києві.

Студенти організованою групою виходили з Михайлівської площі у бік вулиці Трьохсвятительської, однак міліція перепинила їм дорогу, вишикувавшись у шеренгу.

Студенти не стали вступати в конфлікт із міліцією й почали проводити акцію протесту біля шеренги.

Частина з них сіла на бруківку, інші тримали плакати й прапори.

При цьому вони викрикували гасла "Ви нам корупцію - ми вам революцію" та інші.

Пізніше учасники акції кинулися врозсип у бік Михайлівської площі, де їх зустріли близько 10 співробітників міліції, які намагалися перешкоджати руху акції протесту в іншому напрямку.

Після цього виникла бійка.

У результаті розрізнені групи міліціонерів загальною кількістю близько 100 осіб об'єдналися і близько 11:00 взяли учасників акції в кільце біля Михайлівського собору.

Протестувальники продовжують викрикувати гасла, деяких з них потроху випускають з оточення.

Як повідомляло агентство, раніше студенти вирішили змінити маршрут проведення акції у зв'язку з рішенням Окружного адміністративного суду Києва про заборону проведення масових акцій у центральній частині столиці 22-23 вересня".
35

Комментарии

Гость: Світанок

123.09.11, 12:52

Влада в бандитський спосіб хоче закрити рота молодому поколінню, бо "вони" по-звірячому бояться духу свободи. Більше хвилює питання які матері породили на світ оцих продажних ментів (бо їх назвати людиною язик не повертається), які підняли руки проти власного народу.

  223.09.11, 13:43Ответ на 1 от Гость: Світанок

  Влада в бандитський спосіб хоче закрити рота молодому поколінню, бо "вони" по-звірячому бояться духу свободи. Більше хвилює питання які матері породили на світ оцих продажних ментів (бо їх назвати людиною язик не повертається), які підняли руки проти власного народу.Це нащадки отих колонізаторів. що прийшли в обозі Муравьйова, що були завезені ешалонами на місце міліонів вивезених до Архангельської тундри "куркулів", тих, що відстоявши відведений термін на табірних вежах, повиходили на "заслужєний" відпочинок та оселилися під теплим кримським сонечком та на асфальтових вулицях м.Сталіно.

  Це діти отих "омонівців", що влаштували звірячу розправу над учасниками похоронної процесії з труною Патріарха Володимира. Та розправа так і не отрималала належної оцінки з липня 1995р.

   323.09.11, 13:43

   Власть регианальных педа...асов сейчас держится только на куче мусора. А это очень ненадёжная опора...

    Гость: Лютый Гриня

    423.09.11, 14:05Ответ на 1 от Гость: Світанок

    Більше хвилює питання які матері породили на світ оцих продажних ментів (бо їх назвати людиною язик не повертається), які підняли руки проти власного народу.
    Вони мабуть пишаються своїми синами....

     523.09.11, 14:05

     Cтуденти вже на Хрещатику
     Смерть ворогам!
     Героям Слава!

      Гость: Друга

      623.09.11, 14:32Ответ на 3 от Gaydamaka

      Власть регианальных педа...асов сейчас держится только на куче мусора. А это очень ненадёжная опора...100%

       Гость: modus vivendi

       723.09.11, 15:29

        823.09.11, 15:38

        Здається пора припинити годувати ментозаврів... самі повмирають як їх пращури ....заври

         923.09.11, 17:35Ответ на 2 от Східняк

         Це нащадки отих колонізаторів. що прийшли в обозі Муравьйова, що були завезені ешалонами на місце міліонів вивезених до Архангельської тундри "куркулів", тих, що відстоявши відведений термін на табірних вежах, повиходили на "заслужєний" відпочинок та оселилися під теплим кримським сонечком та на асфальтових вулицях м.Сталіно.
         Це діти отих "омонівців", що влаштували звірячу розправу над учасниками похоронної процесії з труною Патріарха Володимира. Та розправа так і не отрималала належної оцінки з липня 1995р.
         1000%

          1023.09.11, 18:18

          Все це все більше починає нагадувати зводки з фронту. Хоча, а чим не фронт.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая