хочу сюда!

Dreamer

39 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-50 лет

РФашисти можуть піти у наступ

Секретар РНБО розповів, що на окупованій частині Донбасу знаходиться 36 тисяч терористів, серед них 8 тисяч військових регулярної армії РФ. У їхньому розпорядженні 542 танки, до 990 бойових бронемашин, артилерійських систем 694 одиниці, реактивних комплексів "Точка-"У - 4 одиниці, зенітно-ракетних комплексів – до 57 одиниць. 

Він також заявив, що уздовж кордону з Україною перебуває у повній бойовій близько 52 тис. російський військових зі значним наступальним потенціалом, понад 300 танків, більше 1800 бойових броньованих машин, до 360 бойових літаків і ударних вертольотів.
2

Комментарии

115.01.15, 12:14

Плюс в Криму окупаційне угрупування терористів не менше 50 тис. виродків.

215.01.15, 12:42

Во, бля! ВОНИ ВЖЕ ПІШЛИ В НАСТУП! З неділі бомблять, як оскаженіли, а ви там, за півтори тисячі км думаєте, що сховались від війни? Кіборги і батальйони Донбасу НЕ ВІЧНІ! Я була на відправці двох автобусів із вашого міста в Луганськ, вони теж не в силі стримати ці 50 тисяч окупантів!!! Просніться вже накінець!!! Почитайте мій блог і хоч уявіть, що й на вас, з часом, очікує!

315.01.15, 12:52Ответ на 2 от Alter ego*

В мене освіта не військова і в армії я не служив, але коли почнеться ...то нікуди я не сховаюсь, тим більше, що фізично я в Києві з регулярними поїздками на південь.

415.01.15, 13:18Ответ на 3 от oleg_kv

В мене освіта не військова і в армії я не служив, але коли почнеться ...то нікуди я не сховаюсь, тим більше, що фізично я в Києві з регулярними поїздками на південь.Боюсь, що вже не сховається НІХТО. Це ж ОЧЕВИДНО - спочатку знищують в котлах Героїв України, а потім легко перемагають так званих "колєблющихся" і "трусов".

515.01.15, 13:20Ответ на 3 от oleg_kv

То заїдьте хоча б в Волноваху - зрозумієте те, про що я вам пишу.

615.01.15, 13:24Ответ на 5 от Alter ego*

Я все дуже добре розумію і без Волновахи.

715.01.15, 13:39Ответ на 6 от oleg_kv

Я все дуже добре розумію і без Волновахи.Тернополяни не розуміють, ховають голови в пісок, замість новин , як наркомани підсіли на рос.серіали, присипляють себе думкою, що до вас Путлєр не дійде, пояснюючи це дурницями, на кшталт:"Тут вже все розкрадено. У нас на Тернопіллі нема чого красти, не те, що на Донбасі".А ще добивають фразою:"Чого це наші хлопці мають за ВАШ схід воювати?" Невже не ясно, що це РАШИСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ десь набрались? Цей схід такий же "мій", як і "ваш"! Це плацдарм щоб завезти сюди всю путлерівську армію і зробити ВИДИМІСТЬ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ, про останнє не раз проколювались кремлядські спікери.

815.01.15, 14:06Ответ на 7 от Alter ego*

Я от рос серіали, фільми, тб, музику принципово не дивлюсь і не слюхаю, більше того, навіть в росяз дубляжі, тому розписуватись за всіх теронополян - некоректно. Хоча, біда є така, як і всюди.
                Видимість громадянської війни - це найцинічніший прийомчик рашистів. Замаскований під апалчєнцаф наступ ЗС РФ буде здійснюватись з окупованих територій. Турчинов і Порошенко про це знають, але сподіваються на диво, а дива не буде.

915.01.15, 14:12Ответ на 8 от oleg_kv

Думаю, що мало самим не дивитись, а спонукати це не робити іншим, а то ця гра в рашиську "дєрьмократію" вже розложила наше суспільство не тільки на класи, а й на клани, групи, секти, партії...Ну, як завжди:"Розділяй і господарюй!"

1015.01.15, 14:58Ответ на 9 от Alter ego*

Спонукаю скільки можу.

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая