Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Спи або помреш...


Спи або можна померти: 9 фактів про сон та його вплив на наше життя...


14

Коментарі

11.12.23, 20:06

Вже багато " безсонних" професій, з 12-20 годинним циклом, що накладає своє

    21.12.23, 20:45

    Интересная информация спасибо

      31.12.23, 20:57

      люблю поспать!

        42.12.23, 00:04

        Для меня 5 часов-недостижимая мечта. 2 часа, а то и полтора обычное дело. И я точно вгоняю себя в гроб. На новом месте сплю прекрасно и не меньше 5-7 часов, только это новое место обычно домик в лесу, не доступный мне уже три года...и видимо совсем. Мелатонин пью в таблетках....чего я только не пью, но уснуть для меня подвиг. Так, что я скоро умру, и это факт.

          52.12.23, 00:56Відповідь на 4 від Vivyenn

          «Звонок. Начало» (КиноЧернушки) https://www.youtube.com/watch?v=wMQ1cE8Jqb8

            62.12.23, 08:34

              72.12.23, 09:31

              Помню, время когда не спала целую неделю! Чуть с ума не сошла! Не знаю как выжила и сохранила рассудок. Мой первый муж был этому причиной. Я конечно ответила и он уже за гранью. Но, кровушки он моей попил! До сих пор содрогаюсь при его воспоминании. И ещё, я горжусь тем, что к мужчинам у меня не развилась фобия.

                анонім

                82.12.23, 10:55

                  Гість: Наталя

                  92.12.23, 13:05Відповідь на 7 від Hagal

                  Якщо розглядати аспект з точки зору енергій, то кажуть, що ми залучаємо в своє життя те, що вібрує з нами на на одній частоті.... Іншими словами - подібне до подібного...

                    Гість: Наталя

                    102.12.23, 13:10

                    Чудова стаття. Дякую.
                    Від себе додам з віком (можливо тільки у мене) тривалість сну скорочується. За рахунок більш пізнього початку і раннього пробудження. Як правильного тут відмітили, є ряд професій, що потребують іншого режиму дня. Стреси та навантаження, як фізичні, так і емоційні, теж впливають на якість сну та на його довжину.
                    У давнину люди лягали спати і вставали з сонечком. Мабуть це і є оптимальний варіант, до якого треба рухатись.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна