Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Магія Різдва у Києві...

   


Магія Різдва: у Києві продовжився світловий арттур Геррі Хофштеттера, який він влаштував на підтримку України  ua_flagua_flag  


10

Коментарі

130.12.22, 03:49

Звичайно, яскраво і видовищноале мені магія Різдва завжди асоціюється з душевними затишними родинними Святвечорами на Донбасі, коли всі рідні з'їжджались до бабусі з дідусем, гомоніли за великим столом на вечері, а ми, діти, нагодовані тікали з-за столу товктись на ліжко натопленій літній кухні, отримували свої подарунки, а потім слухали про що говорять дорослі, заглядаючи їм в рот...казкові миті родинного свята...

    230.12.22, 04:20Відповідь на 1 від Полина_Я

    Звичайно, яскраво і видовищноале мені магія Різдва завжди асоціюється з душевними затишними родинними Святвечорами на Донбасі, коли всі рідні з'їжджались до бабусі з дідусем, гомоніли за великим столом на вечері, а ми, діти, нагодовані тікали з-за столу товктись на ліжко натопленій літній кухні, отримували свої подарунки, а потім слухали про що говорять дорослі, заглядаючи їм в рот...казкові миті родинного свята...Твоя правда

      330.12.22, 04:55

      І в чому ж тут магія? Та ще й Різдва? В кольоровій плівці на прожекторі? Це як скляне намисто для дикунів... Сумно...

        430.12.22, 05:18Відповідь на 3 від nasinynka

        І в чому ж тут магія? Та ще й Різдва? В кольоровій плівці на прожекторі? Це як скляне намисто для дикунів... Сумно...Ну чому ж? Магія відчувається в самій атмосфері свята, оздобленості, коли всі наряджають ялинку, оселю й інші масово відвідувані місця, в очікуванні чогось неймовірного, так, як діти, очікували дива в ці дні. В час мого дитинства саме Різдво й Новий рік були миттю такої казковості, чого не було в решту сірих буденних днів. Вірили, що наступний рік буде ще кращим. Людині без віри жити не можна

          530.12.22, 05:30Відповідь на 3 від nasinynka

          І в чому ж тут магія? Та ще й Різдва? В кольоровій плівці на прожекторі? Це як скляне намисто для дикунів... Сумно...Не будь суворою) Цей антураж підіймає настрій. Сприймай його як мультик, що зупинився на одній з картинок. У музикантів є вислів про вишуканий стиль барокко - це музика застигла в камені. Так само і Різдво. Храми не даремно прикрашали і в середині і зовні, щоб вони милували око і змушували людину задумуватись про велич Божого задуму. Все ж таки це краще за сірість буденності мороку середньовіччя з кровопролиттями. Світ радіє, бо в ці дні Христос рождається! Славімо Його!

            630.12.22, 05:42

            Маріуполь в ці дні теж був в таких вогнях, а на вулицях до ранку в новорічну ніч, не поспішаючи, прогулювались щасливі люди...краще так, чим зараз спостерігати його руїни...без води, без тепла, без світла

              730.12.22, 07:10

                830.12.22, 09:44Відповідь на 3 від nasinynka

                І в чому ж тут магія? Та ще й Різдва? В кольоровій плівці на прожекторі? Це як скляне намисто для дикунів... Сумно... Не знаю, але думаю, що це правильно,
                Україна наперекір війні все ж буде *святкувати* по своєму

                  930.12.22, 09:45Відповідь на 7 від Андрій1961

                    1030.12.22, 10:29Відповідь на 4 від Полина_Я

                    Я не про яскравість. Саме Різдвяного там нічого нема.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна