Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Прикольні дрібнички...))

Усі навколо твердять, що споживання має бути розумним, і купувати варто лише корисні та практичні речі. А те, без чого можна обійтися, краще залишити на полиці у магазині. Але ми за те, щоб не бути такими суворими до себе, адже в житті має бути місце і для дрібничок, які дарують приємні емоції і від яких на душі стає тепліше. Особливо, в наш час, коли що далі, то важче налаштуватися на позитив. Будь-які креативні та оригінальні дрібниці для багатьох людей – справжня віддушина. І навіть якщо такі нові «жителі» квартири виглядають цілком марними у плані якоїсь функціональності, вони все одно виконують важливу роботу – радують своїх власників.

“Коли я побачив цю вазу в магазині, та ще й за якихось 3 долари, я відразу зрозумів, що просто мав її купити”





9

Коментарі

11.09.22, 11:01

Більше таких крісел з місцем для пивної пляшки чи банки і навіть непомітного смітника для порожніх

    21.09.22, 11:25Відповідь на 1 від NoTaRь

    Більше таких крісел з місцем для пивної пляшки чи банки і навіть непомітного смітника для порожніхТак, люди перестали читати....
    А це призводить до втрати пам*яті, деменції.....і.т.д.

      31.09.22, 11:36Відповідь на 2 від Голубка

      Більше таких крісел з місцем для пивної пляшки чи банки і навіть непомітного смітника для порожніхТак, люди перестали читати....
      А це призводить до втрати пам*яті, деменції.....і.т.д.
      Не думаю

        41.09.22, 12:00Відповідь на 3 від NoTaRь

        Більше таких крісел з місцем для пивної пляшки чи банки і навіть непомітного смітника для порожніхТак, люди перестали читати....
        А це призводить до втрати пам*яті, деменції.....і.т.д.
        Не думаю
        Так пишуть світила медицини , але у мене теж деякі сумніви.
        Моя мама читала все своє життя, але це їй не допомогло уникнути 7 літньої деменції...

          51.09.22, 12:51

            61.09.22, 13:35Відповідь на 5 від GalinaKiev

              Гість: _Сонечко_

              71.09.22, 22:29

                82.09.22, 09:13

                  92.09.22, 10:29

                  Прикольна рулетка і вентиль

                    102.09.22, 10:31

                    Люстру заберу до свого альбому

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна