хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Вони маленькі, але вдалі...)))

Багато людей проти татуювань у будь-якому вигляді. Але навіть вони, коли бачать вдалий малюнок на тілі іншої людини, мимоволі починають розглядати його, як це роблять у художній галереї чи музеї. А той факт, що малюнок зроблений прямо на шкірі і вивести його в разі чого буде не так просто, додає значущості татуювання. Люди роблять тату з різних причин. Це може бути данина моді, бажання виділиться з натовпу або сфотографувати якусь важливу подію в житті. А може, просто подобається. Зазвичай, перше тату — це щось невелике. Часто таке татуювання притягує погляд навіть більше, ніж великі та складні малюнки. А ще може багато розповісти про людину.

Той випадок, коли шрам справді прикрашає чоловіка



“Була родима пляма, а став маленький, симпатичний соняшник”...



 

“Добрі приємні духи з моєї улюбленої гри The Legend of Zelda тепер мене охоронятимуть” 

 



“Зображення дівчинки Джейд, символу мого улюбленого каналу на Youtube з розслаблюючою музикою Lofi Girl”





“Хтось робить тату з Губкою Бобом, хтось із містером Крабсом або навіть зі Сквідвардом. А я зробив малюнок із Красті Краб, місцем, яке поєднує всіх

персонажів”


 

“Татуювання з цим красивим метеликом першою зробила моя мама, тепер таке саме є і в мене” 
 



“Я знайома з одним приведенням і воно зовсім не страшне” 
 

 

Курт Кобейн та Фредді Мерк’юрі зі своїм котом. Як вам таке поєднання? 
 



Покемони Амбреон та Еспеон, які вміють світитися у темряві, завдяки люмінесцентним чорнилам

 

Кросовер «Годзіли» та Зоряної ночі «Вінсента ван Гога» — ідея, безумовно, дуже оригінальна



І простий сюжет у хорошого майстра може виглядати цікаво



“Цей філодендрон у банці для мене наділений глибоким змістом. Приємно, що люди, які його бачать, також захоплюються технікою виконання” 
 



“Може здатися, що це справжня деревна жаба стрибнула мені на руку” 
 

 
 

Техніка татуювання, що нагадує вишивку, виглядає дуже незвичайно. Ця строката повітряна куля тому підтвердження



Коли татуювання робить справжній художник, часто виходять маленькі шедеври 
 



Ця невелика акула, виконана у стилі мікро-реалізм, буквально приковує до себе погляди оточуючих

6

Коментарі

125.08.22, 12:22

Legend of Zelda - єдина з ігор , яку я грав грунтовно))

    225.08.22, 17:46Відповідь на 1 від NoTaRь

    Legend of Zelda - єдина з ігор , яку я грав грунтовно))

      325.08.22, 18:29

      Очень мило. Мне нравится, но не на мне.

        425.08.22, 19:24Відповідь на 3 від GalinaKiev

        Очень мило. Мне нравится, но не на мне.Так,мені теж деякі подобаються на комусь, але на собі не хочу...

          526.08.22, 10:31

          Японки почему то очень любят тату.
          Вот выложил бы, но формат pps тут никак не показать.
          Может в почту...

            626.08.22, 14:43

            Мені подобається красиві речи, ви як завжиди девивуєте і знаходете красу в ріни місцях

            В мене є тату, поки робив думав, що майстер отримував задоволеня від того що мені боляче, що дивно у майстра жодного тату. Після того я зарікся не робити більше татухи

              726.08.22, 23:02