хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

«Як добре, мамо, що ти навчила нас любити хліб»…

  



Мама "Пташки" Світлана в інтервю Суспільному пригадала одну розмову з донькою. Коли “Пташка” вже два місяці перебувала на «Азовсталі», допомагаючи пораненим і хворим, її мама запитала у неї, що вона їла у той день чи має продукти. 


11

Коментарі

125.07.22, 09:47

Святий Боже допоможі нам повернути усіх наших героев з полону, живими і неушкодженими!

    225.07.22, 09:54

    Всім всім захисникам і захисничка їхнім батькам та всі рідним дякую, це менше покищо можу зробити ці людям.
    зЄ сука що підписує якісь стамбулі бумашкі!

      325.07.22, 10:52Відповідь на 1 від Влад Ли

      Святий Боже допоможі нам повернути усіх наших героев з полону, живими і неушкодженими!Вірю, що все буде добре і всі повернуться додому....

        425.07.22, 10:53Відповідь на 2 від ПорохоБот

        Всім всім захисникам і захисничка їхнім батькам та всі рідним дякую, це менше покищо можу зробити ці людям.
        зЄ сука що підписує якісь стамбулі бумашкі!
        Так, дякуємо захисникам Вітчизни, нехай повертаються додому живі і неушкоджені...

          525.07.22, 16:04

            625.07.22, 17:13Відповідь на 4 від Голубка

            Я проце молюся кожендень але давайте будемо реалістами .... Потрібно молитсь щоби Бог дав сил матерям і дружинам і рідним витримати втрату свою рідненьку людинку.
            Я даже молюся щоби пуйло копита відкинув найшвидше і пошвидше вічно слухав кібзіна ... .
            Боже берижи і благослови всі наший захисників і захисниць!!!!

              725.07.22, 20:22Відповідь на 6 від ПорохоБот

              Я проце молюся кожендень але давайте будемо реалістами .... Потрібно молитсь щоби Бог дав сил матерям і дружинам і рідним витримати втрату свою рідненьку людинку.
              Я даже молюся щоби пуйло копита відкинув найшвидше і пошвидше вічно слухав кібзіна ... .
              Боже берижи і благослови всі наший захисників і захисниць!!!!
              Боже бережи захисників, нехай з ПЕРЕМОГОЮ повертаються додому живі та здорові....

                825.07.22, 20:31

                  926.07.22, 09:49

                  Героям Слава!

                    1026.07.22, 12:32Відповідь на 8 від БезЛица

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна