хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Які з сирів варто скуштувати...


Одним з найбільш поширених і стародавніх продуктів у багатьох кухнях світу є сир. Він буває твердим, м'яким, плавленим і ропні. Сир цінується за високий вміст молочного жиру, білків і мінеральних речовин, а також вітамінів A, D, С, E, B1, B2, B12, PP. Кращими виробниками цієї страви вважаються Франція, Нідерланди, Італія, Великобританія, Швейцарія і Німеччина.Які з сирів варто скуштувати:
Аппенцеллер - швейцарський твердий сир в формі кола. Просочується білим вином або сидром та обробляється травами під час дозрівання.
Королем італійського твердого сиру вважається пармезан за свій ніжний смак з пікантним присмаком. Він включений в раціон космонавтів Міжнародної космічної станції, так як багатий вітамінами і мінеральними сполуками, відмінно засвоюється і є джерелом цінного концентрованого білка.



9

Коментарі

116.01.19, 09:49

У вас есть дор блю?
— А что это?
— Это сыр с синей плесенью.
— Сыра нет. Есть сосиски дор блю, селедка дор блю и хлеб дор блю.

    216.01.19, 10:00

    Дякую за інформацію!Неси, буду куштувати

      316.01.19, 10:01Відповідь на 1 від ahead

      У вас есть дор блю?
      — А что это?
      — Это сыр с синей плесенью.
      — Сыра нет. Есть сосиски дор блю, селедка дор блю и хлеб дор блю.

        416.01.19, 10:02Відповідь на 2 від Тарас Музичук

        Дякую за інформацію!Неси, буду куштуватиЗ цих сирів, куштувала тільки чеддер

          516.01.19, 10:03

          Так, це має бути смачно! Але скільки ж він, холєра, коштує...?!

            616.01.19, 10:08Відповідь на 4 від Голубка

            Дякую за інформацію!Неси, буду куштуватиЗ цих сирів, куштувала тільки чеддерНу і як, справді смачно?

              716.01.19, 10:21

                Гість: Nahibator

                816.01.19, 10:23

                Люблю сыр!!!

                  916.01.19, 11:44Відповідь на 4 від Голубка

                  Дякую за інформацію!Неси, буду куштуватиЗ цих сирів, куштувала тільки чеддерЯ ж не їв лише п'ятий і останній

                    1016.01.19, 11:52Відповідь на 6 від Тарас Музичук

                    Дякую за інформацію!Неси, буду куштуватиЗ цих сирів, куштувала тільки чеддерНу і як, справді смачно?Смачно все

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна