хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Кому пора до психіатра? )))


68%, 15 голосів

32%, 7 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

Гість: InnaFL

14.01.19, 09:15

А шо поможе психіатр? Доводиться жити як є

    24.01.19, 09:22

    Не пора. У ля ля, у ля ля

      анонім

      34.01.19, 09:41Відповідь на 1 від Гість: InnaFL

      А шо поможе психіатр? Доводиться жити як єА если и у психиатра квадратик движется , тогда как быть? Наверное приглашать третьего , так это получиться классическая схема - "на троих" и тогда там могут и белочки появиться

        анонім

        44.01.19, 09:41Відповідь на 2 від Тарас Музичук

        Не пора. У ля ля, у ля ляНе радуйся, еще не вечер

          54.01.19, 09:56

          Та нічого там не рухається! Я вже не вперше на такі тести натрапляю, і нічого...! Схоже я занадто вже нормальний...!

            64.01.19, 09:59Відповідь на 5 від Андрій1961

            Та нічого там не рухається! Я вже не вперше на такі тести натрапляю, і нічого...! Схоже я занадто вже нормальний...!
            стоїть?

              74.01.19, 10:02Відповідь на 6 від Сyрi

              Та нічого там не рухається! Я вже не вперше на такі тести натрапляю, і нічого...! Схоже я занадто вже нормальний...!стоїть?стоїть!

                Гість: InnaFL

                84.01.19, 10:05Відповідь на 3 від анонім

                Та нє, тепер добачаю, квадратик не рухається , лиш трохи смужечки. Так, якщо рана ззовні - потри спиртом, зсередини - промочи спиртом

                  94.01.19, 10:05Відповідь на 7 від Андрій1961

                  Та нічого там не рухається! Я вже не вперше на такі тести натрапляю, і нічого...! Схоже я занадто вже нормальний...!стоїть?стоїть!
                  тоді пора до дівчат в гості

                    104.01.19, 10:10Відповідь на 9 від Сyрi

                    Та нічого там не рухається! Я вже не вперше на такі тести натрапляю, і нічого...! Схоже я занадто вже нормальний...!стоїть?стоїть!тоді пора до дівчат в гостіНіколи! Справ багато, а ще й на роботу йти...!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна