хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Про їжу...

До Вашої уваги національні страви країн світу! Читайте про те, чим полюбляють ласувати в різних куточках нашої планети. Дізнайтеся про кухні народів світу, зокрема, про страви української кухні! Для всіх гурманів та не тільки – цікаві факти про кухні світу!

idaa


6

Коментарі

Гість: Ufilin1108

131.10.17, 13:47

А в жіночок стандартний набір страв Подовбати мозок погризти печінку покраяти серце та кровушкою запити

    231.10.17, 14:37

    Вкусно и интересно

      331.10.17, 15:13

      За кулеш я не согласен, такой продукт был на столе у нас ну очень давно вот только варили его в разных регионах по разному, но за основу кулиша всегда брали пшено, ну и чего Бог положил в казан!

        431.10.17, 15:44Відповідь на 3 від blac bird

        За кулеш я не согласен, такой продукт был на столе у нас ну очень давно вот только варили его в разных регионах по разному, но за основу кулиша всегда брали пшено, ну и чего Бог положил в казан!Це точно! Моя бабуся варила кулешик. Смачнючий! І мене навчила. А ми точно не з полонини, та і далеко від полонин жили наші предки

          531.10.17, 16:58Відповідь на 4 від Каре

            631.10.17, 17:04Відповідь на 1 від Гість: Ufilin1108

            А в жіночок стандартний набір страв Подовбати мозок погризти печінку покраяти серце та кровушкою запити

              731.10.17, 17:04Відповідь на 3 від blac bird

              За кулеш я не согласен, такой продукт был на столе у нас ну очень давно вот только варили его в разных регионах по разному, но за основу кулиша всегда брали пшено, ну и чего Бог положил в казан!

                831.10.17, 17:35

                а холодний борщ то який?

                  931.10.17, 20:15Відповідь на 8 від Недурка

                  тато якийсь час служив десь на далекому сході. місцеві привчили пити чай з оселедцем. каже ледве одвик.

                    1031.10.17, 20:53Відповідь на 9 від vilga

                    тато якийсь час служив десь на далекому сході. місцеві привчили пити чай з оселедцем. каже ледве одвик.Хм, а ми з сестрою любимо чай з оселедцем і не збираємось відвикати, бо смачно ж

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна