хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Британські хірурги витягли з ока ...



Британські хірурги витягли з ока 67-річної жінки 27 контактних лінз...Жінка носила одноразові лінзи протягом 35 років і не скаржилася на дискомфорт.

Під час огляду в її оці виявили 17  лінз, які злиплися. Ще 10 витягли після подальшого огляду.Жінка носила одноразові лінзи протягом 35 років і не скаржилася на дискомфорт.Проте після того, як лінзи витягли, пацієнтка сказала, що очам "значно легше"."Жоден із нас не бачив такого до цього", - розповів виданню Optometry Today спеціаліст з офтальмології Рупал Моржарта."Всі 17 контактних лінз застрягли разом. Ми були дуже здивовані, що пацієнтка цього не помітила. Ці лінзи там мали б спричинити значний дискомфорт", - розповідає лікар.Бабуся вважала, що її турбувала просто сухість в оці і вік.У звіті лікарів йдеться, що пацієнтка погано бачить на праве око. Вона має глибоко посаджені очі, що могло бути причиною того, що лінзи застрягли.Речник Асоціації окулістів Керрі Сміт-Джейнс розповіла, що втрата контактних лінз в очах була поширеною проблемою, але, як правило, вони так не застрягають."Вони, як правило, ховаються у складці під верхньою повікою ока. Вони не можуть піти далі. Те саме стосується нижньої повіки. Лінзи можуть бути тільки в одному з цих двох місць", - сказала вона.

7

Коментарі

Гість: Мартышка Чита

124.07.17, 11:34

    224.07.17, 11:47


    треба зазирнути у її голову, може у мозку теж щось ізлиплося

      324.07.17, 11:50Відповідь на 1 від Гість: Мартышка Чита

      прикинь...

        424.07.17, 11:50Відповідь на 2 від Lulu


        треба зазирнути у її голову, може у мозку теж щось ізлиплося
        старенька

          524.07.17, 11:55Відповідь на 4 від Голубка

          27 лінз? Я подумав, що явно ще за молодості там все було занехаєне. Хоча який я спеціаліст, коли лінзами не користуюся... Якщо їх міняють, припустимо, раз на тиждень, тоді звісно дарма посміявся

            624.07.17, 12:07Відповідь на 5 від Lulu

            27 лінз? Я подумав, що явно ще за молодості там все було занехаєне. Хоча який я спеціаліст, коли лінзами не користуюся... Якщо їх міняють, припустимо, раз на тиждень, тоді звісно дарма посміявсяну не знаю...

              724.07.17, 13:34

              одні лінзи носять 2-3 місяці, але на ніч їх варто знімати