Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Можливо, кожному варто щось змінити ...



Кажуть, у тих людей, хто побував в космосі і побачив нашу планету (наш єдиний будинок) з боку, змінюється свідомість ... Я сам там поки не бував, але чомусь вірю, що так і є. Хіба можна спокійно продовжувати займатися тією дурнею, якою ти займаєшся кожен день, після того, як побачив це !? Хіба можна не помічати і бути байдужим до тієї дурні, що твориться у нас вдома

Ми живемо на космічному кораблі, як говорив Джо Роган - ми мчимо крізь порожній нескінченний мертвий холодний космічний простір на камені, обладнаному водою, атмосферою і підходящою температурою. Ми живемо на найтоншій площині, адже глибше вже розпечена магма, а вище нічого немає - тільки космос! І ми смітимо в цьому замкнутому просторі - в єдиному просторі, який у нас є. Забруднюємо воду, яку п'ємо, загазовуємо повітря, яким дихаємо і вбиваємо один одного ...

Можливо, кожному варто щось змінити в своєму частково обмеженому світогляді.
12

Коментарі

122.07.17, 22:22

Перечитуючи розповідь розумію що мова йде про жінку.

    222.07.17, 22:23

    А куди дівати людей, якщо вони не будуть вбивати один одного, загазовувати повітря і забруднювати воду яку п"ють?

      322.07.17, 22:26Відповідь на 1 від Сам Солітон

      Перечитуючи розповідь розумію що мова йде про жінку.так тобі й треба

        422.07.17, 22:30Відповідь на 1 від Сам Солітон

        Перечитуючи розповідь розумію що мова йде про жінку.А я про чоловіка подумала

          Гість: чеБуран

          522.07.17, 22:36

          Ground control to major Tom...

            622.07.17, 22:46Відповідь на 5 від Гість: чеБуран

            Ground control to major Tom...Наземний контроль до головного Тома ...

              Гість: чеБуран

              722.07.17, 22:54Відповідь на 6 від Голубка

              ти шо ... не знаєш цю пісню???
              не вірю

                823.07.17, 14:46