Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Як в багатих, так і бідних країнах



Як в багатих, так і бідних країнах близько 30-50% всіх продуктів харчування згниває, так і залишившись нез'їденими.omg

6

Коментарі

129.04.17, 09:08

про бідні не скажу, а в нас так точно

    229.04.17, 09:11Відповідь на 1 від Анна-Марія

    про бідні не скажу, а в нас так точноА в нас багата країна?

      329.04.17, 09:13Відповідь на 2 від Андрій1961

      про бідні не скажу, а в нас так точноА в нас багата країна?судячи по цінам на продукти не бідна. В бідних країнах їжа коштує дуже дешево. А в нас дорожче, ніж в Польщі. Не все, звісно, але більшість позицій споживчого кошика точно.

        429.04.17, 09:18Відповідь на 3 від Анна-Марія

        про бідні не скажу, а в нас так точноА в нас багата країна?судячи по цінам на продукти не бідна. В бідних країнах їжа коштує дуже дешево. А в нас дорожче, ніж в Польщі. Не все, звісно, але більшість позицій споживчого кошика точно.Крім цін на продукцію треба розглядати ще й рівень зарплати! В магазині є все, а от купити...

          Гість: Zubchanin

          529.04.17, 09:28Відповідь на 4 від Андрій1961

          про бідні не скажу, а в нас так точноА в нас багата країна?судячи по цінам на продукти не бідна. В бідних країнах їжа коштує дуже дешево. А в нас дорожче, ніж в Польщі. Не все, звісно, але більшість позицій споживчого кошика точно.Крім цін на продукцію треба розглядати ще й рівень зарплати! В магазині є все, а от купити...Что там есть, синтетический мусор пищевой индустрии
          Как говорится, в рот кинул, за хуй дёрнул и опять кушать хочется, а так не должно быть после приёма пищи
          молоко даже не из сисек продают , паршивцы

            629.04.17, 09:33Відповідь на 1 від Анна-Марія

            про бідні не скажу, а в нас так точно

              729.04.17, 09:42Відповідь на 4 від Андрій1961

              про бідні не скажу, а в нас так точноА в нас багата країна?судячи по цінам на продукти не бідна. В бідних країнах їжа коштує дуже дешево. А в нас дорожче, ніж в Польщі. Не все, звісно, але більшість позицій споживчого кошика точно.Крім цін на продукцію треба розглядати ще й рівень зарплати! В магазині є все, а от купити...може не купують? ха-ха. зайдіть сьогодні в будь-який супермаркет і подивіться, які там черги. В нас Метро є, розташований незручно, зазвичай там пусто. Вчора я волєю судєб туди потрапила. Всі каси працюють, народ активно тариться всім. Промо-акція м*яса американського 1200 грн за кг, стейк мармуровий. При мені питали, де купити. Бо сама акція на вулиці, жарять, а чел прийшов у м*ясний відділ і питав. Отак от.

                830.04.17, 08:58Відповідь на 5 від Гість: Zubchanin

                про бідні не скажу, а в нас так точноА в нас багата країна?судячи по цінам на продукти не бідна. В бідних країнах їжа коштує дуже дешево. А в нас дорожче, ніж в Польщі. Не все, звісно, але більшість позицій споживчого кошика точно.Крім цін на продукцію треба розглядати ще й рівень зарплати! В магазині є все, а от купити...Что там есть, синтетический мусор пищевой индустрии
                Как говорится, в рот кинул, за хуй дёрнул и опять кушать хочется, а так не должно быть после приёма пищи
                молоко даже не из сисек продают , паршивцы
                Согласен 100%!

                  930.04.17, 09:00Відповідь на 7 від Анна-Марія

                  може не купують? ха-ха. зайдіть сьогодні в будь-який супермаркет і подивіться, які там черги. В нас Метро є, розташований незручно, зазвичай там пусто. Вчора я волєю судєб туди потрапила. Всі каси працюють, народ активно тариться всім. Промо-акція м*яса американського 1200 грн за кг, стейк мармуровий. При мені питали, де купити. Бо сама акція на вулиці, жарять, а чел прийшов у м*ясний відділ і питав. Отак от.Добре бути мільонером! А на мінімалку не дуже то й розженешся!

                    1030.04.17, 09:22Відповідь на 9 від Андрій1961

                    може не купують? ха-ха. зайдіть сьогодні в будь-який супермаркет і подивіться, які там черги. В нас Метро є, розташований незручно, зазвичай там пусто. Вчора я волєю судєб туди потрапила. Всі каси працюють, народ активно тариться всім. Промо-акція м*яса американського 1200 грн за кг, стейк мармуровий. При мені питали, де купити. Бо сама акція на вулиці, жарять, а чел прийшов у м*ясний відділ і питав. Отак от.Добре бути мільонером! А на мінімалку не дуже то й розженешся!не без того, звісно, але багатих у нас повно. А все тому, що наші буржуїни жадібні до неможливості.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна