Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Наслідки удару блискавки

4

Коментарі

122.09.16, 10:41

и он выжил?

    222.09.16, 10:56Відповідь на 1 від Al KazlOFF

    и он выжил?Стоит живой

      Гість: Fairy-tale_

      322.09.16, 11:00

      Жах

        422.09.16, 11:14

        теперь он сверхчеловек?

          522.09.16, 11:24

          Выглядит как рисунок. Все фото людей, "помеченных" молниями, которые видел, имели весьма характерный рисунок. Как-то по-научному называется, не помню, надо поискать.

            622.09.16, 11:31Відповідь на 5 від Бес Понятия

            Выглядит как рисунок. Все фото людей, "помеченных" молниями, которые видел, имели весьма характерный рисунок. Как-то по-научному называется, не помню, надо поискать.Страшно! Мама мого кума була одна із 8-ми убитих блискавкою жінок-буряківниць, які заховалися під березкою. Вони були майже чорні, ніби вигоріли із середини. Жах!

              722.09.16, 11:44Відповідь на 6 від Ми Ла

              Выглядит как рисунок. Все фото людей, "помеченных" молниями, которые видел, имели весьма характерный рисунок. Как-то по-научному называется, не помню, надо поискать.Страшно! Мама мого кума була одна із 8-ми убитих блискавкою жінок-буряківниць, які заховалися під березкою. Вони були майже чорні, ніби вигоріли із середини. Жах! Дійсно страшно

                822.09.16, 11:50Відповідь на 6 від Ми Ла

                Выглядит как рисунок. Все фото людей, "помеченных" молниями, которые видел, имели весьма характерный рисунок. Как-то по-научному называется, не помню, надо поискать.Страшно! Мама мого кума була одна із 8-ми убитих блискавкою жінок-буряківниць, які заховалися під березкою. Вони були майже чорні, ніби вигоріли із середини. Жах!нельзяпрятаться под деревьями.

                  922.09.16, 11:58Відповідь на 8 від Al KazlOFF

                  Выглядит как рисунок. Все фото людей, "помеченных" молниями, которые видел, имели весьма характерный рисунок. Как-то по-научному называется, не помню, надо поискать.Страшно! Мама мого кума була одна із 8-ми убитих блискавкою жінок-буряківниць, які заховалися під березкою. Вони були майже чорні, ніби вигоріли із середини. Жах!нельзяпрятаться под деревьями.Дощова гроза застала їх серед поля. А та береза росла там, наче спеціально. Отакий трагічний фінал грози.

                    1022.09.16, 11:59Відповідь на 3 від Гість: Fairy-tale_

                    Жахтак

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна