хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Всех лекарств сильней - молитва!

Всех лекарств сильней - молитва! Отсекает зло, как бритва, Все болезни исцеляет, Даже мертвых воскрешает...

Думаете какая-то шутка или пародия? Ошибаетесь. Это отрывок из "Православной азбуки". И этому церковь собирается учить детей…

Из выходных данных книги известно, что автор сего опуса некто иконописец Ю.В.Синюков. А издатель в свою очередь надеется на то, что “благодаря его Азбуке вечные православные ценности станут вам ближе и понятнее”. Вот уж извольте…

http://www.a-theism.com/2011/09/blog-post_24.html

3

Коментарі

124.09.11, 13:29

Пусть учит , может будет лучше иметь здоровое стадо , чем нездоровое( пиво -водка и прочие ) .

    224.09.11, 13:32Відповідь на 1 від Куба-Куба

    знавав я одного поляка з поганялом КУБА, не повязані?

      Гість: Вечный бан

      324.09.11, 15:02

      Голос с неба раздается,
      Утихает суета:
      У Кокотки продается
      Чудо-корень для скота!
      Исцелит сей корешочек
      (Только гульден за мешочек!)
      И теляток и коров
      Безо всяких докторов.
      Этот корень нашел сам святой Пилигрим.
      И за это ему мы хвалу воздадим:
      Ты крестьянам-- утеха, коровам-- отрада,
      Сохрани и спаси наше бедное стадо!(с)

        424.09.11, 15:06Відповідь на 3 від Гість: Вечный бан

        Взято из книги Ярослава Гашека "Похождения бравого солдата Швейка"!

          Гість: Вечный бан

          524.09.11, 15:15Відповідь на 4 від ДядяТоля

          Взято из книги Ярослава Гашека "Похождения бравого солдата Швейка"!Классика, сэр!.

            Гість: ХУДОЖНИК+

            624.09.11, 16:24

            а чого саме православны тебе торкають..чому не християни чи будисти..? в чому суть твоэъ щоденної проблеми? )

              724.09.11, 16:31Відповідь на 6 від Гість: ХУДОЖНИК+

              мене торкають люди, торкае бажання приносити користь, а буддисти не е віруючими у різну херню, в буддизмі нема боха, в буддизмі нема душі, я вже задрався писати Я - АТЕЇСТ, ДЗЕН, БУДДИСТ. і (на відміну від христанутих) мені просто шкода людей
              !!!!

                Гість: ХУДОЖНИК+

                824.09.11, 16:38Відповідь на 7 від udzen

                розкажи про свої досягнення духовні раз ми заговорили вголос ..людина котра не відсторонена від частини світу (християн хоч би) має що повідати людству..отже?
                я спитаю що є джерелом всього існуючого і ти промовчиш?...
                а яке вчення атеістів є найвагомішим..в чому мудрість?
                питаю (не в штики) а питаю аби обізнатись

                  924.09.11, 17:04Відповідь на 8 від Гість: ХУДОЖНИК+

                  Досягненя...Що ж, прийдеться розповісти. Звичайно важко це описати словами, але спробую. Особливо тяжко описати це рабу. Як описати рабу свободу, наскільки вона легка, солодка, бажанна! Я певно не зможу описати відчуття самопізнання, усвідомлення цілі і легкості, що виникає, коли відкинеш кайдани релігії, держави, суспільства. Неможливо описати волю! спробуцйте і Ви відчуете таку насолоду!

                    Гість: ХУДОЖНИК+

                    1024.09.11, 19:27Відповідь на 9 від udzen

                    Досягненя...Що ж, прийдеться розповісти. Звичайно важко це описати словами, але спробую. Особливо тяжко описати це рабу. Як описати рабу свободу, наскільки вона легка, солодка, бажанна! Я певно не зможу описати відчуття самопізнання, усвідомлення цілі і легкості, що виникає, коли відкинеш кайдани релігії, держави, суспільства. Неможливо описати волю! спробуцйте і Ви відчуете таку насолоду!ти опиши це як вільна людина а не раб стереотипів..спробуй бути не упередженим..це крок до свободи

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна