Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Жадність...ні - ЖЛОБСТВО!

        Розповів знайомий.  Помер в селі дід. Ну помер то потрібно хоронити, а років йому 

під сто , то й як би це природньо. Але ж потрібно відпівати( чи відспівати, не відаю). Дочка,

звичайно до церкви, тим більше, що дід був вельми православним і, як був здоровим на 

всі свята на параді( чи як там воно у них)йшов першим з величезним хрестом. 

 А у церкві, у храмі, у домі господнім їй і кажуть - Не можимо ми відспівати ( чи як там) діда. Він гроші винен. Потрібно здавати на боже заведіння 5 грн. щомісяця, а він не здавав давно - ось і борг! 

  А й справді, не здавав. Паралізувало діда, не міг з хрестом по демонстаціях ходити, вдома лежав,

ось і назбирався борг. А в дочки його, простої селянки нема тих тисяч, вона ледь на труну нашкребла.

А дід нічого не лишив, все на церкву пожертвував. Ось тільки про щомісячний внесок забув!

  Висновок - платіть внески і потрапите до раю!!!


3

Коментарі

129.12.12, 00:08

А, так то Янукович виноват

    229.12.12, 00:41Відповідь на 1 від CKB

    Ну і до чого Ваш коментар? Я що, прихильник апонентів цого дебіла? Як на мене усі політики злочинці. Цей пост не про це.

      329.12.12, 09:39Відповідь на 2 від udzen

      Ну і до чого Ваш коментар? Я що, прихильник апонентів цого дебіла? Як на мене усі політики злочинці. Цей пост не про це.Это я хотел посмотреть, как вы напишете слово "оппонент"

        429.12.12, 10:53Відповідь на 3 від CKB

        Ну це не підколка. З телефону ще й не так помилишся.

          529.12.12, 11:07Відповідь на 4 від udzen

          Ну це не підколка. З телефону ще й не так помилишся.Поздно оправдываться

            629.12.12, 13:22Відповідь на 5 від CKB

            Переглянути Ваші пости? Там помилок нема? Чи тільки логічні і (я помітив) моральні?

              729.12.12, 13:35Відповідь на 6 від udzen

              Переглянути Ваші пости? Там помилок нема? Чи тільки логічні і (я помітив) моральні?Обязательно! Обязательно это надо сделать. Я всегда стремился и к самосовершенствованию тоже

                829.12.12, 13:41Відповідь на 7 від CKB

                Ну що ж ... Ваша найбільша помилка це асоціації українців з цим націоналістичним бидлом. Я живу на заході і повірте усе життя з ними борюсь. Я не асоціюю росіянина з комунізмом, так і Ви не асоціюйте українця ( русина) з фашизмом. Мої предки боролись з обома хворобами. Нажаль, я дивлюсь, поки марно, але я продовжую...

                  929.12.12, 14:10Відповідь на 8 від udzen

                  Ну що ж ... Ваша найбільша помилка це асоціації українців з цим націоналістичним бидлом. Я живу на заході і повірте усе життя з ними борюсь. Я не асоціюю росіянина з комунізмом, так і Ви не асоціюйте українця ( русина) з фашизмом. Мої предки боролись з обома хворобами. Нажаль, я дивлюсь, поки марно, але я продовжую...Вот вы сейчас призываете меня не делать обобщений. Тем не менее обобщения - это мощнейший инструмент анализа информации

                    1029.12.12, 14:18Відповідь на 9 від CKB

                    Так, але у спілкуванні матиматика безсильна. Я сам ще совітський інженер і повірте совітський інженер збере і атомну бомбу і космічний корабель. І він не буде падати Але люди немашини. І цедобре. Люди різні і я , підтримуючи Гаутаму, думаю добрі. Просто зашорені пропагандою ( не ображайтесь) і стереотипами.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна