Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

У всьому винні українці?

  Коли пишу статті і звинувачюю когось у чомусь, мені дуже часто закидають "а при чьом он" і щось подібне. От наприклад "да-да-да!Во всем виноват янукович!" - звичайно тут перекаламбурив мій контект один із користувачів Політико.

   Тому в цій замітці напишу про лідерство і відповідальність.

12112.jpeg

   Американський соціолог Берд, що проаналізував понад 20 досліджень лідерства, створив список із 79 рис, що притаманні лише лідерам. Із них 65 рис були названі лише раз, 20 - два рази, 5 - три рази і тільки 2(!) чотири рази. Причому більшість рис серед приведених були взаємовиключаючими.

   Після цього дослідження була сформована ситуаційна концепція лідерства, згідно якої лідер - функція ситуації.

   А ось згідно сучасного бачення лідерства (це те що зазвичай читають на тренінгах), лідер має бути:

а) цілеспрямованим;

б) відповідальним;

в) впевненим;

   Думаю пояснювати про кожен окремий пункт не треба:)

   Давайте візьмемо того, кого нам зараз пропонують як л(п)ідера нації - таваріща Якуновіча. Що із трьох речей відноситься до нього???

   Впевненість? - Мабуть він настільки впевнений, що мітингувальників з прапорами боїться...

   Цілеспрямованість? - Воно хоч одну заяву про свою цілеспрямованість зробило?..

   Відповідальність? - Дивлюся ТВ, чи читаю Інтернет і увесь час влада говорить про те, що "винні попєрєднікі". Цікава і досить дієва концепція для тих хто не здатен брати на себе відповідальність...

   Ви питаєте у чому винен Якуновіч, якщо корупція була і при Ющенку? - ВІН ВИНЕН У ТОМУ, ЩО НЕ ЗДАТЕН ВІДПОВІДАТИ ЗА ТЕ ЩО ВОНА ІСНУЄ ЗАРАЗ...

   Ви питаєте у чому винен Хазаров коли економіка і рік тому була   "в состоянии не стояния", а я Вам відповім - у тому ЩО ВІН ПЕРЕКЛАДАЄ ВИНУ НА ПОПЕРЕДНИКІВ, НЕ НАМАГАЮЧИСЬ ВЗЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВОЮ НЕСПРОМОЖНІСТЬ ВИПРАВИТИ СИТУАЦІЮ...

   А якщо л(п)ідери нації не можуть взяти на себе відповідальність за те, що твориться у країні - то на себе має взяти відповідальність народ України?..

   ТО ЩО У ВСЬОМУ ВИННІ УКРАЇНЦІ?..


52%, 17 голосів

12%, 4 голоси

6%, 2 голоси

30%, 10 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
20

Коментарі

16.06.10, 13:59

Канєшно украинцы, тому що ми вибираємо саме таких лідерів!!!!

    26.06.10, 14:02

    Ведь как то нашая землюка
    несёт пока эту пэрсону
    Так шо не надо ветрогону! -
    Де народывся - там згодився!

      Гість: Tsyba

      36.06.10, 14:52

      Українці. Обрали собі лідера. Тепер давайте чекати менни небесної

        анонім

        46.06.10, 20:25

        Винні ми самі, українці. Тому, що дозволили щоб нам обрали* "лідєра"...
        Про третину мєшканцев нашої країни, які типу зробили цей вибір, можна не згадувати. В кожному суспільстві є свої убогі та ущербні....але ж вони не роблять погоди.
        "вінні папєрєднікі" -

          56.06.10, 21:20

          Ответ № 1. а власть в нашей стране, вообще во всех малоразвитых в смысле демократии стран, действует всегда одинаково, как в старом анекдоте про три конверта, которые старый начальник оставил новому, велев открывать по номарам при возникновении кризиса. 1-й конверт: вали все на меня. 2-й: обещай. 3-й: пиши 3 конверта...

            66.06.10, 22:30Відповідь на 1 від Херис Пилтон

            Канєшно украинцы, тому що ми вибираємо саме таких лідерів!!!!Я такого 3,1416926...ра не обирала!

              76.06.10, 23:05Відповідь на 5 від Танк_

              Ответ № 1. а власть в нашей стране, вообще во всех малоразвитых в смысле демократии стран, действует всегда одинаково, как в старом анекдоте про три конверта, которые старый начальник оставил новому, велев открывать по номарам при возникновении кризиса. 1-й конверт: вали все на меня. 2-й: обещай. 3-й: пиши 3 конверта...

                анонім

                86.06.10, 23:37Відповідь на 1 від Херис Пилтон

                таки винні украинцьі, а українці за таке чмо не голосували

                  97.06.10, 01:34Відповідь на 7 від Alter ego*

                  Не слышала? Да ладно, это старый анекдот...

                    107.06.10, 09:20Відповідь на 5 від Танк_

                    Ответ № 1. а власть в нашей стране, вообще во всех малоразвитых в смысле демократии стран, действует всегда одинаково, как в старом анекдоте про три конверта, которые старый начальник оставил новому, велев открывать по номарам при возникновении кризиса. 1-й конверт: вали все на меня. 2-й: обещай. 3-й: пиши 3 конверта...так-таки так..

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна